informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
AB S.A. kolejny raz zaprasza na najważniejsze targi RTV i AGD

AB S.A. kolejny raz zaprasza na najważniejsze targi RTV i AGD

Wydarzenia / 2018.06.14

Piąta już edycja targów AB Innovation Days tradycyjnie dotyczyć będzie nowości i trendów, jakie będą obowiązywały w najbliższych miesiącach na rynku RTV/AGD. Najważniejsze targi branży dystrybucyjnej odbędą się w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski w dniach 16-17 czerwca 2018 r. Organizatorem wydarzenia jest AB S.A. - największy dystrybutor IT, RTV/AGD i  elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

W myśl hasła przewodniego „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”, kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje tam nowości i rynkowe premiery RTV/AGD dostępne w ofercie AB S.A. Zostaną również przedstawione kategorie produktów, które będą się dynamicznie rozwijać w najbliższych miesiącach. Odwiedzający będą mogli również posłuchać interesujących debat i dyskusji ekspertów, a także liderów rynku. Wydarzenie oprócz producentów zgromadzi również przedstawicieli sieci handlowych oraz sklepów.

- To już piaty raz, kiedy organizujemy AB Innovation Days. Obserwując na co dzień, jak dynamicznie rozwija się nasza dystrybucja sprzętu RTV i AGD, osobiście nie mogę już się doczekać tego wydarzenia. Poprzednie edycje potwierdziły, że decyzja o organizacji tak dużych i ważnych targów była strzałem w dziesiątkę. W jednym miejscu można bowiem zobaczyć nowości i premierowe pokazy sprzętu, poznać głos liderów rynku i wymienić się doświadczeniami. Jednak tak jak w biznesie najważniejsi są ludzie, tak samo osiągnięty przez nas sukces dystrybucji RTV i AGD opiera się na dedykowanym zespole handlowym. Dzięki niemu lepiej rozumiemy rynek i potrafimy skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych Partnerów. Serdecznie zatem zapraszam na jubileuszowe AB Innovation Days, abyśmy wspólnie porozmawiali o tym, co inni dopiero pokażą – mówi Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB S.A.

W trakcie AB Innovation Days funkcjonować będzie telewizyjne Studio AB, gdzie eksperci oraz liderzy branży będą rozmawiać o najnowszych produktach i trendach w sprzedaży. Studio poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny Maciej Kurzajewski. Ponadto bogata oprawę multimedialną uzupełni wirtualna platforma wymiany informacji na temat targów oraz komunikacja online z uczestnikami przed, w trakcie i po targach.

Na zakończenie targów AB Innovation Days odbędzie się uroczysta Gala, w trakcie której zaproszeni goście będą się bawić w trakcie występu gwiazdy wieczoru – legendarnego zespołu Boney M.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe