informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
AB S.A. nagłośni filharmonię

AB S.A. nagłośni filharmonię

Technologie / 2018.10.01

Na mocy nowo podpisanej umowy z firmą ESS-Audio do oferty AB S.A. trafi sprzęt z grupy Harman Professional służący do profesjonalnego nagłaśniania i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów. W portfolio znajdują się tak znane marki jak: AKG Pro, JBL Pro, BSS Audio, DBX, AMX, Crown, Soundcraft. Dodatkowo w ofercie AB pojawią się urządzenia do transmisji audiowizji oraz systemów sterowania

Produkty Harman Professional stosowane są w projektach realizowanych w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a także w teatrach i filharmonii. Charakteryzują się one wysokim stopniem zaawansowania technologicznego, możliwością pełnej konfiguracji pod kompleksowe rozwiązania oraz przede wszystkim wysokimi parametrami technicznymi. Ponadto w ramach podpisanej umowy AB S.A. zapewnia partnerom pełne wsparcie projektowe przy realizacjach prowadzonych z wykorzystaniem sprzętu marek Harman Professional.

W ramach podpisanej umowy AB S.A. jest jedynym broadlinerowym dystrybutorem w Polsce oferującym produkty grupy Harman Professional - największego producenta zintegrowanych rozwiązań audio-wideo na świecie.

Oferta marek Harman Professional dostępna będzie wkrótce na stronie: www.abonline.pl

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe