informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Agencja Click Community połączyła siły z PA

Agencja Click Community połączyła siły z PA

HR / 2019.07.18

Najstarsza agencja social media w Polsce – Click Community – oraz jedna z czołowych i najszybciej rozwijających się agencji marketingowych PA, oficjalnie dokonały fuzji. W wyniku połączenia, Click Community stała się częścią agencji PA.

Dzięki fuzji, zachowujemy DNA social mediowej agencji Click Community, jednocześnie możemy bardziej holistycznie podejść do naszych klientów, oferując im równolegle szerszy zakres usług i tym samym wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. PA to profesjonaliści w swoim fachu. Mam pewność, że ta fuzja to przede wszystkim dobra wiadomość dla wszystkich klientów Clicka i dodatkowa możliwość rozwoju ich biznesów w sieci – mówi Rahim Blak założyciel Click Community.

Z kolei w centrum działań marketingowych PA są kompetencje kreatywne i contentowe, dzięki którym agencja zapewnia efektywne kampanie dla polskich i międzynarodowych podmiotów, do których zaliczyć można PLL LOT, BP, mFinanse, ALDI i Kruszwica.

PA stawia na trend, jakim jest MaaS, czyli Marketing as a Service. Łączymy specjalistyczne usługi w kompleksową strategię marketingową, stąd przejęcie Novem i części Click Community. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nawet wśród agencji reklamowych, taka transformacja będzie tylko kwestią czasu. Akwizycja 100% udziałów Novem była strzałem w dziesiątkę i spełnia ona wszystkie wyznaczone cele biznesowe. Wierzę, że kooperacja działań PA, Novem, a teraz także i Click Community, będzie początkiem nowych, kompleksowych i digitalowych usług, na których skorzystają przede wszystkim nasi obecni oraz przyszli klienci – mówi Grzegorz Gracz, CEO w agencjach PA, Novem i Click Community. – Bezpośrednim celem naszych aktualnych i przyszłych akwizycji jest stworzenie unikalnego podmiotu digitalowego, który na bazie doświadczeń tych spółek, będzie oferować usługi dostosowane do zmian związanych z cyfrową transformacją.  – wyjaśnia Gracz.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy to już kolejna akwizycja wśród agencji reklamowych. Za opisane wyżej akwizycje odpowiada CEO agencji PA, Grzegorz Gracz, który w ubiegłym roku stanął także za sterami agencji performancowej Novem. Teraz w jego kompetencjach biznesowych leżeć będzie aktywne zarządzanie agencjami PA, Novem oraz Click Community. PA planuje kolejne akwizycje.

 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe