informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Akademia Integracji AB: Jak biznes może uniknąć zagrożeń w sferze IT?

Akademia Integracji AB: Jak biznes może uniknąć zagrożeń w sferze IT?

Wydarzenia / 2018.10.04

Najbliższa Akademia Integracji AB (11.10.2018 r.) to już 14. spotkanie w formule łączącej doświadczenie i wiedzę największego dystrybutora IT w Europie Środkowo-Wschodniej oraz producentów zaawansowanych technologii. Tegoroczna edycja dotyczyć będzie tematu bezpieczeństwa przedsiębiorstw w sferze IT i odbędzie się w Hotelu Atut w Licheniu Starym

Najbliższa Akademia Integracji AB (11.10.2018 r.) to już 14. spotkanie w formule łączącej doświadczenie i wiedzę największego dystrybutora IT w Europie Środkowo-Wschodniej oraz producentów zaawansowanych technologii. Tegoroczna edycja dotyczyć będzie tematu bezpieczeństwa przedsiębiorstw w sferze IT i odbędzie się w Hotelu Atut w Licheniu Starym.

Tegoroczną Akademię Integracji opisuje hasło "zABezpieczymy Twój biznes". Eksperci AB S.A. wraz z przedstawicielami największych światowych producentów sprzętu i oprogramowania przedstawią sposoby skutecznego zapobiegania i reagowania na zagrożenie w sferze IT. Na uczestników czekają wykłady, angażujące warsztaty z wykorzystaniem sprzętu demo i strefa ekspercka. W tym roku po raz pierwszy zostanie zaprezentowana nowa formuła w ramach wydarzenia – goście Akademii Integracji będą mogli wybrać pomiędzy dwoma blokami tematycznymi wykładów: biznesowy oraz techniczny. Ponadto przygotowana zostanie specjalna strefa "ask the experts", gdzie najlepsi specjaliści w branży będą w indywidualnych rozmowach odpowiadać na wszelkie pytania uczestników.

- Akademia Integracji AB to świetna okazja nie tylko do rozmów biznesowych, ale także do głębszego poznania najnowszych technologii z obszaru bezpieczeństwa IT. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa tak pod względem tematyki, jak i formuły jaką przyjęliśmy. Poza blokiem biznesowym, będą prowadzone również wykłady w bloku technicznym, podczas których zostaną zaprezentowane uczestnikom ciekawe rozwiązania z obszaru szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. Gorąco zapraszamy również do strefy eksperckiej, gdzie będzie możliwość bezpośredniej rozmowy z inżynierami, przeprowadzenia demo, konsultacji technicznej lub prezentacji konkretnego rozwiązania - mówi Bartłomiej Bojarski, Business Unit Manager AB S.A.

Zgodnie z nazwą samego wydarzenie, przewidziana jest także integracja przedstawicieli biznesu enterprise. Wieczorem odbędzie się niezwykle inspirujący wykład eksperta z jednej z najlepszych firm zajmujących się bezpieczeństwem IT w Polsce – niebezpiecznik.pl. O dobre humory uczestników zadba znany komik Mariusz Kałamaga, który przedstawi autorski stand-up.

Szczegóły wydarzenia oraz możliwość rejestracji: www.ai.ab.pl

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe