informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Anna Goleniowska Dyrektorem Obszaru Zasobów Ludzkich w ALDI Polska

Anna Goleniowska Dyrektorem Obszaru Zasobów Ludzkich w ALDI Polska

HR / 2020.10.13

Od październikaAnna Goleniowska objęła nowo powołane w strukturach firmy stanowisko Dyrektora Obszaru Zasobów Ludzkich w ALDI Polska. Do jej obowiązków należało będzie m.in. zarządzanie obszarami rekrutacji, zarządzania talentami czy szkoleń i rozwoju. Anna Goleniowska odpowiedzialna będzie także za tworzenie i realizowanie strategii HR oraz wzmacnianie marki pracodawcy. Podlegać jej będzie kilkunastoosobowy zespół HR.

- Bardzo cieszymy się, że Anna Goleniowska dołączyła do naszego zespołu. Wierzymy, że jej dotychczasowe doświadczenie pozwoli nam na dalsze budowanie przyjaznego środowiska pracy i kultury organizacyjnej, a także na realizację wyznaczonych przez nas celów w przyszłości – mówi Oktawian Torchała, Dyrektor Generalny ALDI Polska.

Anna Goleniowska przez ostatnie 5 lat pracowała jako Dyrektor Biura HR w firmie Emitel S.A., gdzie odpowiadała m.in. za budowanie kultury organizacyjnej, tworzenie siatki płac i regulaminu premiowania. Realizowała też projekty związane z zarządzaniem wiedzą, zarządzaniem różnorodnością, a także wsparciem menedżerów w zakresie budowania zmotywowanych i zaangażowanych zespołów. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak. DHL Express, Arcelor Mittal Dystrybucja Sp. z o.o. i Tesco. W ALDI Anna Goleniowskaraportowała będzie bezpośrednio do Zarządu.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe