informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ASBIS nowym partnerem dystrybucyjnym BANG & OLUFSEN

ASBIS nowym partnerem dystrybucyjnym BANG & OLUFSEN

Technologie / 2020.05.25

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor produktów IT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, oraz producent marek Prestigio, Canyon i Perenio, został nowym partnerem dystrybucyjnym Bang & Olufsen w Europie Środkowo-Wschodniej oraz krajów Wspólnoty Niepodległych Państw, z wyłączeniem Rosji. Umowa weszła w życie na początku maja 2020 roku i została podpisana na czas nieokreślony. Umowa z Bang & Olufsen jest pierwszą umową dystrybucyjną podpisaną przez ASBIS w trakcie pandemii.

ASBIS został wybrany przez Bang & Olufsen jako firma z 30-letnim doświadczeniem, która zbudowała w tym czasie bardzo silną, wiodącą pozycję na rynkach swojej działalności. Dzięki temu partnerstwu Bang & Olufsen planuje wzmocnić swoją obecność w handlu detalicznym zarówno w kanale multi-brand jak i mono-brand w Europie Środkowo-Wschodniej oraz krajach WNP.

„ASBIS ma bardzo dużą wiedzę na temat branży elektroniki użytkowej oraz olbrzymie doświadczenie w pracy w Europie Środkowej i Wschodniej. Z dużym optymizmem czekam na efekty naszej współpracy. Wspólnie z ASBIS będziemy w stanie zwiększyć skalę naszej działalności, zbliżyć się do lokalnych partnerów detalicznych i wzmocnić naszą obecność na kluczowych rynkach. Nie mam wątpliwości, że współpraca z jednym z wiodących dystrybutorów w tym regionie pomoże nam zwiększyć sprzedaż naszych produktów” – powiedział Kristian Teär, Prezes Bang & Olufsen.

„ASBIS jest wiodącym dystrybutorem produktów IT oraz elektroniki użytkowej na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w krajach WNP. Mamy szerokie pokrycie geograficzne na dynamicznie rozwijających się rynkach oraz bogate, 30-letnie doświadczenie w tej branży. Wierzymy, że Bang & Olufsen ma niewykorzystany potencjał, a my możemy wesprzeć spółkę w jego wykorzystaniu, dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu. Partnerstwo z tak znaną i prestiżową marką jak Bang & Olufsen, jest również idealną okazją dla ASBIS do rozszerzenia portfolio o luksusowe produkty audio i współpracę z lokalnymi partnerami detalicznymi w celu zwiększenia sprzedaży i jakości obsługi klienta” – powiedział Siergiej Kostevitch, Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe