informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Bakotech startuje z nowym centrum szkoleniowym ADIT

Bakotech startuje z nowym centrum szkoleniowym ADIT

Wydarzenia / 2018.06.07

Bakotech informuje, iż w związku z rozwojem firmy oraz potrzebą profesjonalnego edukowania w zakresie wybranych rozwiązań, rozpoczyna działalność szkoleniową, w ramach nowego centrum kompetencyjnego ADIT.

Profesjonalne szkolenia w zakresie IT oferowane przez Bakotech w ramach spółki szkoleniowej ADIT obejmują w tym momencie rozwiązania WatchGuard i są zaplanowane do końca roku 2018. Szkolenia będą odbywały się w Krakowie, Warszawie, w formie on-site lub on-line. W ofercie znajdują się min. szkolenia certyfikacyjne. W miarę dalszego rozwoju spółki planowane są oprócz szkoleń, również wdrożenia, wsparcie, Outsourcing IT i zarządzanie MSP. Szkolenia prowadzone będą przez certyfikowanych inżynierów każdego z producentów, których szkolenia dostępne będą w ofercie spółki.

Szkolenia będą oferowane w ramach nowej spółki ADIT, wyłącznie poprzez partnerów handlowych z kanału dystrybucyjnego grupy BAKOTECH.

Pierwsze szkolenie pt. „Fireware Essential oraz WatchGuard Dimension” odbędzie się 18-20 czerwca w Krakowie. Dla pierwszych klientów przygotowaliśmy specjalną cenę promocyjną, więcej szczegółów u przedstawicieli handlowych oraz na stronie www.adit.pl.

  • Rejestracja na najbliższe szkolenie: http://adit.pl/szkolenie-certyfikacyjne-fireware-essential-oraz-watchguard-dimension_18-20-06-2018/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe