informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Bezpiecznie do celu z NAVITEL

Bezpiecznie do celu z NAVITEL

Wiadomości / 2017.05.09

Firma Navitel, wiodący dostawca map i rozwiązań nawigacyjnych, rozpoczęła współpracę z jednym z największych wydawnictw specjalizującym się w edukowaniu kandydatów, jak i kierowców zawodowych - Liwona. Navitel ufundował dla każdego kursanta voucher na aplikację z kodem licencyjnym na mapę Europy na 45 dni.

Książki z kodami z aplikacją Navitel pojawiły się na rynku już na początku maja. Pierwszy etap współpracy między firmą Navitel i Liwoną potrwa do 31 października 2017r. Do tego terminu będzie można aktywować licencję na mapę Europy.

- „Bezpiecznie do celu” – tak nazwaliśmy naszą wspólną akcję. Chcemy wspierać edukację kierowców i pokazać im podstawowe narzędzia ułatwiające przemieszczanie się. Prowadzący pojazd powinien przede wszystkim stosować się do obowiązujących przepisów drogowych. Korzystanie z aplikacji nawigacyjnej Navitel pomaga dotrzeć do wyznaczonego celu, ponieważ kierowca otrzymuje wiele przydatnych informacji w trakcie podróży. Na przykład dzięki wbudowanej funkcji asystenta pasa ruchu dostaje wskazówki, który pas zająć, by w odpowiednim miejscu skręcić. Warto podkreślić, że nasze oprogramowanie posiada opcję personalizacji pojazdu, co w szczególności przyda się zawodowym kierowcom, podróżującym po Europie.  Aktualizujemy mapy do czterech razy w roku. Użytkownik może korzystać z nawigacji w trybie offline, bez dodatkowych opłat związanych z roamingiem - mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

- Cieszę się, że udało się nawiązać współpracę z firmą o zasięgu międzynarodowym. Dzięki niej stworzyliśmy unikatowy produkt – podręczniki dla kierowców z kodem na aplikację Navitel Navigator. Nie da się ukryć, że stajemy się coraz bardziej mobilni i właściwie każdy ma smartfona, więc bez problemu skorzysta z aplikacji. Zawiera ona zaktualizowaną bazę adresów, fotoradarów, punktów POI, co zdecydowanie ułatwi podróżowanie. Pierwsze książki z kodami pojawiły się już na początku maja. Być może w niedalekiej przyszłości do naszej oferty włączymy urządzenia Navitel - podkreśla Zbigniew Papuga, Prezes Zarządu wydawnictwa Liwona.

źródło: navitel/informacjebranzowe.pl