informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Budowane na wynajem  - Webinar ThinkCo z udziałem Decoroom i Golub GetHouse
Decoroom

Budowane na wynajem - Webinar ThinkCo z udziałem Decoroom i Golub GetHouse

Wydarzenia / 2020.10.02

„Budowane na wynajem - Architektura i kluczowe segmenty rozwoju” to temat najbliższego webinaru organizowanego przez ThinkCo we współpracy z Decoroom i Golub Gethouse. Już 7 października o godz. 14.00 współautorzy raportu „Budowane na wynajem” opowiedzą o aktualnej sytuacji na rynku.

Webinar poprowadzi Przemysław Chimczak, managing partner ThinkCo, natomiast gośćmi specjalnymi będą autorytety z branży, czyli Jakub Bartos (Head of Residential, Golub GetHouse) oraz Adam Budzyński (Prezes Pracowni Architektury Wnętrz Decoroom), którzy brali również udział w przygotowaniu raportu.

W ciągu następnych pięciu lat w Polsce może powstać nawet 30 tysięcy mieszkań w formule najmu instytucjonalnego. Coraz większa powszechność tego typu lokali wymaga stworzenia standardów dotyczących architektury budynków na wynajem, które powinny odpowiadać wymaganiom najemców oraz sprostać naturze najmu długoterminowego.

Podczas webinaru postaramy się odpowiedzieć dlaczego…

… architektura budynków na wynajem wymusi zmiany w podejściu do projektowania?

… obiekty na wynajem są bardziej otwarte na innowacje?

… fit-out to prawdziwe wyzwanie dla inwestora?

… jaki będą największe wyzwania rynku najmu w najbliższych latach?

Na te i wiele innych pytań związanych z tematem architektury budynków na wynajem i specyfiki najmu instytucjonalnego zainteresowani poznają odpowiedzi już w najbliższą środę, 7 października.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy się zarejestrować:

Spotkanie jest kierowane do designerów, architektów, deweloperów, Partnerów i wszystkich zainteresowanych tematem. Do zobaczenia!

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe