informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Canon napędza biznes podczas Canon Cutting Edge i prezentuje Canon imagePRESS C910

Canon napędza biznes podczas Canon Cutting Edge i prezentuje Canon imagePRESS C910

Technologie / 2019.04.11

W dniach 9-11 kwietnia 2019 r. w ośrodku Customer Experience Center w Venlo w Holandii odbywa się kolejna edycja Canon Cutting Edge – inspirującego wydarzenia, podczas którego prezentowane są najnowsze innowacje w zakresie cyfrowego druku na papier cięty.

To już III edycja tego popularnego wydarzenia. Udział w nim bierze ponad 450 klientów Canon, którzy podczas 3-dniowego wydarzenia mogą czerpać inspiracje technologiczne i biznesowe do rozwoju swojej działalności. Od personalizowanej komunikacji marketingowej po złożone publikacje promocyjne, Canon demonstruje w jaki sposób dostawcy usług poligraficznych (PSP) mogą osiągnąć wartość dodaną, zdywersyfikować swoją działalność i napędzać wzrost związany z drukiem cyfrowym.

Materiały produkowane są na żywo m.in. na dwóch kolorowych drukarkach na papier cięty najnowszej serii imagePRESS C910, zaprojektowanej z myślą o potrzebach dostawców usług druku, wewnętrznych działów reprograficznych, ale też małych i średnich firm, które chcą produkować wewnętrznie wysokiej jakości personalizowane materiały.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe