informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Cerrad wspiera Szpital Czerniakowski w Warszawie

Cerrad wspiera Szpital Czerniakowski w Warszawie

CSR / 2018.06.14

„Jesteśmy po to, by pomagać chorym” – motto Szpitala Czerniakowskiego zawiera w sobie ogromną moc i filozofię, którą każdego dnia kierują się pracownicy tej warszawskiej placówki. W te słowa doskonale wpisują się również działania patronackie firmy Cerrad. Dzięki płytkom przekazanym szpitalowi udało się wyremontować 3 łazienki dla pacjentów. A to dopiero początek.

W 9 oddziałach Szpitala Czerniakowskiego, dysponującego ok. 290 łóżkami, rocznie hospitalizuje się średnio prawie 13 tys. osób. – Personel placówki ofiarowuje pacjentom to, co ma najcenniejszego: swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, ale również czas, empatię i troskę. W myśl zasady, że „dobro powraca” my również dzielimy się tym, co mamy najlepszego – płytkami gresowymi, łączącymi wysoką jakość i nowoczesne wzornictwo. Pomoc placówce to oczywistość. Mamy nadzieję, że w ten sposób możemy choć trochę poprawić komfort leczonych tu osób i ich niełatwą codzienność – mówi ekspert firmy Cerrad.

Efekt wspólnie przeprowadzonego remontu przeszedł najśmielsze oczekiwania. Łazienki, zwłaszcza te na terenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, stały się jaśniejsze, nowocześniejsze i bardziej przestronne. W parze z estetyką idzie również funkcjonalność – wysokie parametry techniczne gresu gwarantują wieloletnią, bezproblemową eksploatację, a wykończoną nim powierzchnię łatwo jest utrzymać w czystości.

 „Każdy ma coś, co może dać innym” - ta realizacja pokazuje, że pomagając innym zmieniamy świat na lepsze. Marka Cerrad pomoże wyremontować więcej łazienek w Szpitalu Czerniakowskim, przekazując placówce kolejne kolekcje płytek gresowych.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe