informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Comitor i TechniStone szkolą pracownie kamieniarskie
Comitor

Comitor i TechniStone szkolą pracownie kamieniarskie

Wydarzenia / 2020.01.16

TechniStone, producent udoskonalonego technicznie kamienia, zaprosił wyselekcjonowane studia kamieniarskie do hotelu Aries w Wiśle. Trzydniowe spotkanie w malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego pozwoliło uczestnikom zyskać teoretyczną wiedzę na temat materiałów i urządzeń najczęściej stosowanych w nowoczesnych kuchniach.

Coroczny bal TechniStone zgromadził kilkadziesiąt najlepszych pracowni kamieniarskich z całej Polski. Po wystąpieniu gospodarzy swoją prezentację przedstawiła łódzka firma Comitor, dystrybutor zlewozmywaków, baterii i systemów sortowania Blanco, okapów Novy i rozdrabniaczy InSinkErator. Prezentację na temat Blanco wygłosił z ramienia Comitor Włodzimierz Nieradko, Doradca Techniczno-Handlowy , a o marce Novy opowiadała Anna Bedyniak- Bielińska, Marketing Manager Comitor. Dzięki uprzejmości firmy TechniStone  poza Comitor w szkoleniu wzięły udział także firmy Leica, WiM i Natural Stones.

Kilkudniowy wypoczynek w Wiśle zapewnił wszystkim uczestnikom spotkania nie tylko możliwość poszerzenia wiedzy o najbardziej zaawansowanych technologicznie sprzętach AGD ale i okazję do nawiązania bezcennych kontaktów. Przed częścią merytoryczną odbył się  tradycyjny kulig z góralskim poczęstunkiem i biesiada w chacie górskiej, a imprezę zakończył stylowy bal z atrakcjami.

Więcej na: www.comitor.pl

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe