informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
CREATON HEROES – wyjazd studyjny dla dziennikarzy
CREATON Polska

CREATON HEROES – wyjazd studyjny dla dziennikarzy

Wydarzenia / 2019.12.04

W dniach 27 i 28 listopada bieżącego roku grupa dziennikarzy pism i portali branżowych uczestniczyła w wyjeździe studyjnym organizowanym przez firmę CREATON Polska.

Program obejmował zwiedzanie fabryki dachówek ceramicznych w Widziszewie, prezentację aktualnej oferty firmy oraz szkolenie w Akademii CREATON. Po części oficjalnej goście wzięli udział w uroczystej kolacji w hotelu HOT_elarnia**** Hotel & Spa w  Puszczykowie, w sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego. W drugim dniu imprezy dziennikarze zostali zaproszeni do   FreeFlyCenter w Lesznie. Tutaj czekała na nich prawdziwa atrakcja wyjazdu – loty w tunelu aerodynamicznym.

Wyjazd był najlepszą okazją do zapoznania się z działalnością firmy i jej produktami w miejscu, w którym są one tworzone. Podczas spotkania przedstawiciele mediów zobaczyli jak powstaje dachówka ceramiczna TITANIA oraz poznali nowoczesne metody produkcji stosowane w swoim zakładzie przez CREATON. Liczne merytoryczne rozmowy stworzyły również doskonałą przestrzeń do zacieśniania kontaktów międzyludzkich, które są podstawą dobrej komunikacji i owocnej współpracy między światem mediów a producentem.

W ofercie CREATON Polska  znajduje się bogata oferta dachówek ceramicznych i cementowych oraz akcesoriów dachowych i elementów montażowych. Dachówki ceramiczne produkowane są w nowoczesnej technologii bezdotykowego wypału w poziomych kasetach. Uszlachetniane powłokami angobowanymi NUANCE lub glazurowanymi FINESSE i NOBLESSE odznaczają się atrakcyjnym designem. Nowoczesne dachówki cementowe posiadają 2 funkcjonalne powierzchnie – matową PLANAR i błyszczącą DURATOP PRO. Zabezpieczają je przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, a także zapewniają im elegancki wygląd. Akcesoria dachowe  i elementy montażowe znajdujące się w ofercie firmy są idealnie dopasowane do dachówek pod względem koloru i kształtu.

Materiały prasowe CREATON Polska

www.creaton.pl

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe