informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
CREATON na targach AGROTECH w Kielcach

CREATON na targach AGROTECH w Kielcach

Wydarzenia / 2018.03.13

Już w najbliższy weekend, w dniach 16-18 marca 2018 roku, po raz 24. odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. To znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i produktami skierowanym dla branży rolniczej. W wydarzeniu weźmie udział firma CREATON Polska, która zaprezentuje nowoczesne pokrycie dachowe w postaci płyty falistej z włóknocementu.

AGROTECH to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi nowoczesnych maszyn rolniczych. Uczestnicy imprezy będą mogli jednak zapoznać się nie tylko ze wspomnianymi urządzeniami – ekspozycja obejmuje bowiem także różnorodne rozwiązania dostępne na rynku – m.in. narzędzia, środki do produkcji oraz wyroby dedykowane dla budownictwa inwentarskiego.

Wśród wystawców tegorocznej odsłony AGROTECH obecny będzie CREATON Polska, producent wysokiej jakości pokryć dachowych i materiałów elewacyjnych. – Płyta falista z włóknocementu, którą będzie można obejrzeć na naszym stoisku to wytrzymały, zapewniający bezpieczeństwo produkt, jaki można stosować zarówno na dachach, jak i elewacjach budynków. Co istotne, płyta wytwarzana jest z naturalnych surowców w oparciu o najnowocześniejsze procesy technologiczne  – mówi Robert Rudzki, Product Manager CREATON Polska.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska CREATON Polska – będzie to unikalna okazja do zapoznania się „na żywo” z ofertą produktową firmy. Na odwiedzających ekspozycję czekają także materiały informacyjne oraz eksperci, którzy w bezpośredniej rozmowie odpowiedzą na pytania dotyczące produktów i ich zastosowania.

Stoisko CREATON Polska na targach AGROTECH zlokalizowane będzie w pawilonie L (nr stoiska L-106).

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe