informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Develia rozpoczyna sprzedaż VIII etapu osiedla Centralna Park
VIII etap osiedla Centralna Park w Krakowie

Develia rozpoczyna sprzedaż VIII etapu osiedla Centralna Park

Nieruchomości / 2021.11.30

Develia kontynuuje rozbudowę jednego ze swoich flagowych osiedli w Krakowie. W ósmym etapie inwestycji Centralna Park powstanie w sumie 139 mieszkań. Zakończenie budowy zaplanowane jest na początek 2024 roku.

– Centralna Park to jedna z naszych najpopularniejszych inwestycji w Krakowie. Mieszkania na tym osiedlu od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców, którzy doceniają połączenie funkcjonalnej, wygodnej architektury i dostępu do rozbudowanej miejskiej infrastruktury. Z oferty blisko 500 lokali dostępnych w VI i VII etapie sprzedaliśmy już 90 proc. Dlatego uznaliśmy, że to dobry moment na wprowadzenie do sprzedaży kolejnego, VIII etapu – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Do wszystkich mieszkań przypisane są przestronne balkony lub ogródki. W ramach inwestycji powstanie również podziemny garaż z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe. Przestrzeń zewnętrzna zostanie wypełniona zielenią i elementami małej architektury.

Jedną z największych zalet osiedla jest znakomita lokalizacja - inwestycja powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 6 km, w bezpośredniej bliskości znajduje się Centrum Handlowe M1. W 2023 roku w pobliżu zostanie otwarty Designer Outlet Kraków, w którego ofercie będzie 120 marek odzieżowych. Nieopodal znajdują się również centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.

Rodziny z dziećmi i osoby prowadzące aktywny tryb życia z pewnością docenią niedalekie sąsiedztwo jednego z największych krakowskich parków, 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, placami zabaw dla najmłodszych, skate parkiem, pump trackiem oraz uwielbianym przez młodych krakowiaków Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Blisko inwestycji położone są także stadion lekkoatletyczny AWF, zespół pływalni, kryte korty tenisowe i ścianka wspinaczkowa. Nie brakuje tu również restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.

Czyżyny dysponują rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Na Starówkę dojedziemy stąd w 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości do dyspozycji mieszkańców będzie również nowa linia tramwajowa wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łącząca Płaszów z Mistrzejowicami. Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni osiedle Centralna Park atrakcyjnym pod kątem inwestycyjnego zakupu mieszkania na wynajem. Sprawny wyjazd z miasta na urlop czy weekendową wycieczkę zapewnia droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

Ceny mieszkań w VIII etapie zaczynają się już od 8350 zł za m kw. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Saran Architekci.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe