informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
DLF Sp. z o.o. Diamentem Forbesa

DLF Sp. z o.o. Diamentem Forbesa

Nagrody / 2018.02.08

Gdyńska firma DLF Sp. z o.o. została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem Diament Forbesa. Spółka DLF, która dostarcza na polski rynek produkty m.in. takich marek jak: iRobot, Stadler Form, Roboclean, Robomow, Crock-Pot, Kohersen MyCook, FoodSaver czy Breville, została sklasyfikowana w rankingu województwa pomorskiego na drugim miejscu zestawienia firm o przychodach od 50 do 250 mln zł.

Wyróżnienie to powstało z myślą o uhonorowaniu firm, które systematycznie rozwijają się.
W zestawieniu ujęte są firmy, które w przeciągu ostatnich 3 latach charakteryzowały się dynamicznym wzrostem wartości. Ranking podzielony jest na trzy kategorie, wg przychodów ze sprzedaży – firmy małe (5-50 mln zł), firmy średnie (50-250 mln zł) i firmy duże (powyżej 250 mln zł). Wycena przedsiębiorstw odbywała się metodą szwajcarską. Firmy muszą spełnić szereg warunków, aby znaleźć się w rankingu, m.in. terminowo składać sprawozdania finansowe oraz uzyskać wysoką ocenę scoringową.

Firma DLF

DLF Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu hi-tech, robotyki
i AGD. Korzenie działalności DLF Sp. z o.o. sięgają 1993 roku, kiedy Prezes Zarządu Sławomir Radacki założył firmę handlową. Od początku działalności jej założycielowi przyświecała misja dostarczania produktów, które są w stanie poprawić jakość życia klientów.

W szerokim portfolio marek, których DLF Sp. z o.o. jest autoryzowanym importerem i dystrybutorem w Polsce znajdują się m.in. domowe roboty sprzątające iRobot oraz koszące Robomow. W kategorii artykułów gospodarstwa domowego znajdują się: urządzenia dbające o jakość i higienę powietrza szwajcarskiej marki Stadler Form, wolnowary Crock-Pot, wielofunkcyjny robot kuchenny Kohersen MyCook, systemy próżniowego pakowania żywności FoodSaver, produkty małego AGD marki Breville oraz system czyszczący Aura Roboclean SPLUS.

źródło: dlf/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe