informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Dzień dziecka w warszawskim Mi Store: akcja charytatywna i spotkanie z Karoliną Pilarczyk

Dzień dziecka w warszawskim Mi Store: akcja charytatywna i spotkanie z Karoliną Pilarczyk

CSR / 2018.05.28

Autoryzowany salon Mi Store z urządzeniami Xiaomi w warszawskim centrum handlowym Arkadia będzie świętował dzień dziecka w szczególny sposób. 1 czerwca 10% wartości każdego zakupu dokonanego w sklepie zostanie przekazane na dom dziecka. Ponadto, tego dnia w Mi Store będzie można spotkać się z Karoliną Pilarczyk – mistrzynią driftu i  ambasadorką Xiaomi.

„Mi Store w centrum handlowym Arkadia działa od dwóch tygodni i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z liczby klientów, którzy codziennie nas odwiedzają, jak i z wyników sprzedażowych. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać część zysków, by pomóc potrzebującym” – wyjaśnia Łukasz Łyżwa, Xiaomi Business Unit Director w ABC Data.

10% z każdego zakupu dokonanego 1 czerwca w warszawskim Mi Store, niezależnie od kwoty transakcji, zostanie przekazane Domowi Dziecka Nr 4 w Warszawie przy ul. Łukowskiej 25. W ten sposób Xiaomi i ABC Data wspierają dzieci, które znalazły się w niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

Dodatkowo, w godz. 13-16 w salonie będzie można spotkać się z Karoliną Pilarczyk – Królową Polskiego Driftu i ambasadorką Xiaomi, aby porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przy wejściu do centrum handlowego wystawiony zostanie sportowy samochód Karoliny.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe