informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Dzień Zabawy z Nickelodeon - wielkie święto małych i dużych rozrabiaków już  w sierpniu w Warszawie!

Dzień Zabawy z Nickelodeon - wielkie święto małych i dużych rozrabiaków już w sierpniu w Warszawie!

Wydarzenia / 2016.08.19

Rodziny, które zaplanowały wakacyjny wypoczynek w mieście, wcale nie muszą się nudzić. Już 27 sierpnia na Polu Mokotowskim startuje czwarta edycja Dnia Zabawy z Nickelodeon. Na uczestników czeka wiele atrakcyjnych gier i zabaw oraz możliwość przybicia piątki
z bohaterami ulubionych kreskówek – SpongeBobem Kanciastoportym, Dorą, Żółwiami Ninja i bohaterami bajki „Psi Patrol”.

Ostatni weekend wakacji upłynie pod znakiem dobrej, aktywnej i rodzinnej zabawy. Już po raz czwarty stacja Nickelodeon Polska zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w ramach  Dnia Zabawy z Nickelodeon.

Wyjdź na zewnątrz i baw się z przyjaciółmi

W piątek 26 sierpnia, Nickelodeon wyłączy nadawanie programu oraz wyciszy swoją stronę internetową  w godzinach 13.00-17.00, zachęcając młodych widzów do wyjścia z domu i zabawy na świeżym powietrzu. Od początku sierpnia na stronie internetowej nick.com.pl rodzice i dzieci znajdą propozycje kreatywnych gier i zabaw zespołowych.

Radosne święto zabawy rozpocznie się w sobotę 27 sierpnia o godzinie 11.00 na Polu Mokotowskim (na tyłach Biblioteki Narodowej). Nickelodeon zaprosi dzieci i rodziców na wielki, rodzinny piknik. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji: tory przeszkód w wielkich, dmuchanych kulach, dmuchane wieże, wulkan niespodzianka, puzzlo-ścianka, dmuchany zamek, fotobudka, ciekawe konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w mini-maratonie Nickelodeon. Dzień Zabawy z Nickelodeon stanie się również świetną okazją do spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z bohaterami ulubionych kreskówek, których przygody dzieci obserwują na co dzień na ekranach telewizorów.

Radosna tradycja aktywnego Dnia Zabawy z Nickelodeon

Dzień Zabawy z Nickelodeon wpisuje się w naczelną dewizę akcji „Dzieci górą!” realizującą strategię kreatywnych działań adresowanych do najmłodszych widzów i wykraczających poza program telewizyjny. W Polsce wydarzenie organizowane jest w tym roku po raz czwarty. W Stanach Zjednoczonych, Day of Play with Nickelodeon, ma już dwunastoletnią tradycję, a jedną z głównych ambasadorek akcji jest Michelle Obama. Krzewienie idei zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży jest jednym z ważniejszych celów, jaki Pierwsza Dama postawiła sobie od początku prezydentury męża. Co roku przed Białym Domem organizuje dla najmłodszych wielki piknik.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: www.nick.com.pl oraz http://dayofplay16.nick.com.pl/.

Patronat honorowy nad Dniem Zabawy z Nickelodeon objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.