informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
EFL daje kolejne narzędzie wsparcia dla Klientów. Nawet 6 miesięcy przerwy w spłacie kapitału bez opłat manipulacyjnych.

EFL daje kolejne narzędzie wsparcia dla Klientów. Nawet 6 miesięcy przerwy w spłacie kapitału bez opłat manipulacyjnych.

Finanse / 2020.03.30

Z przeprowadzonego na początku marca badania Rzetelnej Firmy wynikało, że zaledwie 39 proc. przedsiębiorców dostrzegało negatywne skutki koronawirusa. Statystyki z dnia na dzień  ulegają zmianie, niestety na gorsze. Sytuacja jest dynamiczna, a  branże, które na początku marca nie dostrzegały jeszcze negatywnego wpływu koronawirusa na swoją działalność, ze względu chociażby na problemy swoich kontrahentów, dziś alarmują, że grozi im utrata płynności finansowej.
 

EFL, którego klientami, w przeważającej większości, są małe i średnie przedsiębiorstwa podejmuje koleje działania, aby wspomóc przedsiębiorców w tym trudnym okresie.

Obok usługi Leasingu Swobodnego, która pozwala na dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy poprzez samodzielne zarządzanie wysokością spłacanych rat i dostosowania ich wysokości do bieżącej sytuacji oferuje również  możliwość odroczenia rat kapitałowych i tym samym wydłużenia okresu finansowania.

Klienci, którzy ze względu na trudną sytuację spowodowaną przez Covid-19 mają problemy z bieżącym regulowaniem zobowiązań mogą wnioskować o zawieszenie do 3 lub 6 rat kapitałowych z jednoczesnym wydłużeniem umowy o ten okres . Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, a za zmiany w harmonogramie nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty„ – powiedział Wojciech Przybył, członek zarządu EFL.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe