informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ETC Swarzędz: gdzie zrobimy zakupy przed Wielkanocą?

ETC Swarzędz: gdzie zrobimy zakupy przed Wielkanocą?

Nieruchomości / 2021.04.01

Przed nami kolejna Wielkanoc, która upłynie pod znakiem ograniczeń związanych z trwającą pandemią. Ze względu na obowiązujące rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w ETC Swarzędz otwarta jest tylko część lokali. Z okazji zbliżających się Świąt, niektóre sklepy postanowiły wydłużyć godziny pracy – tak, aby potrzebujący zdążyli zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty.  

Zgodnie z obowiązującymi zasadami w ETC Swarzędz pozostają otwarte sklepy pierwszej potrzeby, które w ofercie posiadają artykuły spożywcze, kosmetyki, artykuły higieniczne – toaletowe i środki czystości, wyroby medyczne i farmaceutyczne, prasę oraz artykuły dla zwierząt. Bez zmian działa również część punktów usługowych oraz punkty gastronomiczne, w których jedzenie można zamawiać z dostawą do domu lub z odbiorem osobistym.

W tygodniu poprzedzającym Święta (do 2 kwietnia) dwie marki - Dealz oraz Intermarché, czynne będą dłużej:

·      Intermarché - SUPERMARKET CZYNNY do 24:00, w dalszym ciągu funkcjonuje także usługa INTERMARCHÉ DRIVE z opcją zamówień przez Internet i odbiorem osobistym

·      Dealz - 08:00-22:00

Pozostałe lokale otwarte będą bez zmian, w standardowych godzinach:

·      PIEKARNIA-CUKIERNIA NATURA

·      APTEKA VITA-PHARM

·      ROSSMANN

·      DROGERIE NATURA

·      KOSMYK

·      EMPIK

·      VISION EXPRESS

·      OPTYK RUBICON

·      MAXI ZOO

·      MINE WINE

·      ORANGE

·      T-MOBILE

·      PLAY

·      PLUS CYFROWY POLSAT

·      PLATFORMA CANAL+

 

·      RESTAURACJA SUSHI&MORE (tylko zamówienia na wynos oraz z dowozem)

·      PIZZA HUT EXPRESS (tylko zamówienia na wynos)

Dla klientów dostępne są też zewnętrzne punkty gastronomiczne, które realizują zamówienia na wynos. Są to BAFRA KEBAB, KURCZAKI Z   ROŻNA oraz SŁODKI KĄCIK.

W Wielką Sobotę (3.04) wszystkie lokale czynne będą do godz. 13:30. Niektóre z nich, tego dnia rozpoczną pracę już od godz. 8:00. Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie www.etcswarzedz.pl – w zakładce „AKTUALNOŚCI”. Centrum Handlowe będzie informowało o sytuacji na bieżąco.

W świąteczną niedzielę oraz w Poniedziałek Wielkanocny (4-5.04) Centrum pozostaje zamknięte.

ETC Swarzędz przypomina o kilku zasadach obowiązujących w całym centrum handlowym. W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników we wszystkich lokalach obowiązuje limit osób na 1 mkw.  W sklepach o powierzchni do 100 mkw. może przebywać jedna osoba na 15 mkw. natomiast w lokalach o powierzchni ponad 100 mkw. – jedna osoba na 20 mkw. Ponadto Centrum prosi o zachowanie odpowiedniego dystansu od drugiej osoby (minimum 1,5 metra) oraz w miarę możliwości stosowanie płatności bezgotówkowych (karta płatnicza, telefon, smartwatch, BLIK).

O wszystkich zmianach i aktualnych godzinach otwarcia sklepów Centrum Handlowe informuje na bieżąco na swojej stronie internetowej www.etcswarzedz.pl oraz w mediach społecznościowych - na fanpage’u ETC Swarzędz na Facebooku oraz profilu na Instagramie. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe