informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Firma JANPOL na targach MEBLE POLSKA 2017

Firma JANPOL na targach MEBLE POLSKA 2017

Wydarzenia / 2017.04.06

Złoty Medal dla materaca Pulse Supreme i nagroda Acanthus Aureus za najpiękniejsze stoisko. Fabryka Materacy JANPOL została wyróżniona dwiema prestiżowymi nagrodami na największych targach meblowych w Europie Środkowo-wschodniej.

Targi MEBLE POLSKA 2017 odbyły się w połowie marca. Jest to wielkie wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy handlowców i zwiedzających. Podczas tegorocznej edycji do Poznania przyjechali dystrybutorzy mebli z ponad 50 krajów, a swoje oferty przedstawiło ponad 300 firm. Wśród nich nie mogło zabraknąć Fabryki Materacy JANPOL, lidera branży na polskim rynku. Producent materacy ze Śląska ma już ponad 25-letnie doświadczenie w zapewnianiu klientom komfortowego i efektywnego wypoczynku. JANPOL umiejętne łączy nowoczesność z pasją. Potwierdzają to kolejne sukcesy przedsiębiorstwa.

Złoty Medal MTP dla PULSE SUPREME

Konkurs Złoty Medal to konkurencja, w której produkty są oceniane przez ekspertów zasiadających w Sądzie Konkursowym. Specjaliści wybierają spośród 500 zgłoszeń te, które ich zdaniem wyróżniają się na rynku jakością, technologią, walorami użytkowymi i mogą stanowić wzór do naśladowania. W tym roku wśród nich znalazł się materac PULSE SUPREME. – To nasz najbardziej innowacyjny produkt. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, zapewnia podparcie i optymalne rozłożenie ciężaru. Osiągnęliśmy taki efekt, dzięki zastosowaniu lateksu Pulse wykonanego nowoczesną technologią Sonocore – zdradza Witold Kopeć, Prezes Zarządu Fabryki Materacy JANPOL.

Przyznanie Złotego Medalu przez Sąd Konkursowy to jednak nie koniec rywalizacji. Materac PULSE SUPREME zostanie poddany teraz głosowaniu przez konsumentów. Można na niego głosować wchodząc na stronę internetową www.zlotymedal.mtp.pl.

ACANTHUS AUREUS za najlepsze stoisko

Podczas targów MEBLE POLSKA przyznawane są także statuetki Acantus Aureus za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficznie zastosowane na stoisku wystawienniczym. - Organizatorzy imprezy uznali, że stanowisko Fabryki Materacy JANPOL było najciekawiej zaprojektowane i najlepiej przygotowane do realizacji strategii marketingowej podczas targów. Ich zdaniem sprzyjało także bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślało pozytywny wizerunek firmy – mówi Witold Kopeć z Fabryki Materacy JANPOL.

Nagroda Acantus Aureus przyznawana jest na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 2003 r. - Tym bardziej cieszymy się, że w tym roku powędrowała w nasze ręce. To dowód na to, że nasze działania marketingowe są nowoczesne i skuteczne – zauważa Witold Kopeć.

źródło: janpol/informacjebranzowe.pl