informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Galeco wyróżnione w Plebiscycie Gazele Biznesu 2019
fot. Galeco

Galeco wyróżnione w Plebiscycie Gazele Biznesu 2019

Nagrody / 2020.01.20

Dziennik Puls Biznesu co roku od ponad 20 lat bada i analizuje wyniki firm, wskazując te najprężniej się rozwijające. Nagrody przyznawane przez periodyk należą dziś do jednych z najbardziej prestiżowych, a ich posiadanie to niewątpliwa oznaka sukcesu.

Gazele Biznesu to ogólnopolski ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To także swoisty znak rozpoznawczy przedsiębiorstw mogących pochwalić się dobrą kondycją finansową, właściwym zarządzaniem i wzorową reputacją.

W elitarnym gronie

Gazele Biznesu to ranking, w którym badane są wyniki firm za pełne trzy poprzedzające lata, a o miejscu na liście decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów w analizowanym okresie. Plebiscyt Pulsu Biznesu uchodzi za jedno z najrzetelniejszych i najpopularniejszych wyróżnień. Nagrody, jak i wyróżnienia przyznawane przez dziennik są niewątpliwie doskonałą rekomendacją mającą olbrzymie znacznie w kształtowaniu relacji biznesowych. Wyrażają bowiem wiarygodność firmy, jej nienaganną reputację, a także umiejętność rozwijania biznesu – atrybuty tak ważne z punktu widzenia potencjalnych kontrahentów. Galeco znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw - Gazel Biznesu 2019. To nie pierwszy raz kiedy podkrakowski producent systemów rynnowych został dostrzeżony i doceniony.  - Jest to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie, które zarazem potwierdza słuszność naszych decyzji w zakresie produktów, jak i organizacji biznesu, które przyczyniły się do zanotowania corocznych wzrostów przychodów na przestrzeni ostatnich trzech lat – mówi Anna Góral, Specjalista ds. Marketingu Galeco. Niewątpliwie wpływ na te wyniki miała wytężona praca pracowników, ich zaangażowanie, a także partnerskie relacje biznesowe z klientami.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe