informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Galeco Złotą Budowlaną Marką Roku 2018!

Galeco Złotą Budowlaną Marką Roku 2018!

Nagrody / 2018.06.19

XIV edycja Gali Budowlana Marka Roku już za nami! 7 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy uhonorowano najbardziej cenione przez wykonawców firmy, przyznając im wyróżnienia i tytuły Budowlanych Marek Roku 2018. Firma Galeco, po raz kolejny, została utytułowana Złotą Budowlaną Marką Roku w kategorii „Systemy Rynnowe”.

Ten niezwykle znany i ceniony w branży ranking organizowany jest przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku już od 14 lat. Zestawienie to uznawane jest za jedno z najbardziej wiarygodnych i miarodajnych badań opinii oraz preferencji firm wykonawczych. Dla nagrodzonych w tym plebiscycie to zatem nie tylko prestiż, ale także cenne źródło wiedzy na temat swojej pozycji w branży i wizerunku w oczach współpracujących z firmą wykonawców. W kategorii „Systemy Rynnowe” ankietowani wskazali Galeco jako najbardziej cenioną markę, odnoszącą sukcesy w budowaniu swojej rozpoznawalności, przyznając jej tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2018. Podczas gali, w imieniu całej firmy, nagrodę odebrał Krzysztof Piwowar, Pełnomocnik Dyrektora Handlowego i jednocześnie Szef Biura Handlowego w Tarnowie.

- To dla nas ogromny zaszczyt, że ponownie znaleźliśmy się w gronie najlepszych marek budowlanych w Polsce. Ciężko pracujemy, aby dostarczyć naszym partnerom rozwiązania najwyższej jakości, spełniające ich wymagania zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i estetyki. Niezwykle ważna jest dla nas także jakość obsługi klienta oraz zdobywanie zaufania do naszych innowacyjnych rozwiązań, które według nas, oprócz trwałości, powinny być również przystępne cenowo. Wierzymy, że odpowiednio prowadzone działania będą w przyszłości skutkowały jeszcze większym zadowoleniem naszych klientów oraz przyczynią się do realizacji ambitnych celów sprzedażowych – mówi Krzysztof Piwowar.

Nagrody rozdawane na gali są dowodem na to, że podczas budowy lub remontu domu czy mieszkania coraz większą rolę odgrywa jakość wykorzystywanych materiałów. Zwiększa się zatem świadomość konsumentów, że solidne i trwałe materiały budowlane to bezpieczeństwo i satysfakcja na wiele lat.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe