informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Galeria Zaspa i choinka pełna prezentów -  także dla Ciebie

Galeria Zaspa i choinka pełna prezentów - także dla Ciebie

Wydarzenia / 2021.12.02

Św. Mikołaj, który odwiedza Galerię Zaspa pamięta nie tylko o dzieciach, ale i o dorosłych. W najbliższą sobotę zostawi dla odwiedzających masę ciekawych prezentów. Zdobyć może je każdy, kto tego dnia zrobi w galerii zakupy. 

Św. Mikołaj w tym roku celebruje swoje imieniny już dwa dni wcześniej. Jak na niego przystało zamiast przyjmować prezenty, będzie je rozdawał. Tym razem zrobi to w nietypowy sposób. Przygotowaną, wysoką na 3 metry drewnianą choinkę ozdobi niezwykłymi bombkami. Dlaczego niezwykłymi? Bo każda z nich będzie kryć jakąś nagrodę. By ją zdobyć, wystarczy wziąć udział w akcji mikołajkowej. Będąc w sobotę na zakupach w Galerii Zaspa należy zabrać ze sobą paragon. Ten na kwotę powyżej 50 złotych można zarejestrować w specjalnym punkcie konkursowym. Hostessy po jego weryfikacji zaproszą do zabawy i samodzielnego złowienia upominku za pomocą długiego wysięgnika. Wśród prezentów będą słodycze oraz świąteczne dekoracje. 

Uwaga - akcja trwać będzie od godz. 11:00 do godz. 16:00 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin i szczegóły akcji dostępne będą na stoisku promocyjnym w dniu wydarzenia.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe