informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Grupa e-point z pierwszym projektem realizowanym z dofinansowaniem środków Unii Europejskiej

Grupa e-point z pierwszym projektem realizowanym z dofinansowaniem środków Unii Europejskiej

Finanse / 2020.11.26

W połowie października spółka e-point Polska podpisała z Centrum Projektów Polska Cyfrowa umowę o dofinansowanie projektu „Platforma Atrakcyjności Inwestycyjnej”

Głównym celem projektu jest zwiększenie cyfrowej dostępności i użyteczności informacji sektora publicznego. Na jego potrzeby zostanie stworzona nowa e-usługa wyznaczania poziomu atrakcyjności inwestycyjnej obszarów. 

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby obywateli i przedsiębiorców w zakresie usprawnienia procesu analizy i wyszukiwania odpowiednich lokalizacji dla inwestycji. Planowana do wdrożenia e-usługa w prosty i intuicyjny sposób będzie wspierać realizację celu publicznego, w postaci określania najlepszych lokalizacji dla planowanych inwestycji w oparciu o spersonalizowane  preferencje.

Projekt jest realizowany w ramach Działania 2.4 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa - „Tworzenie usług i aplikacji wykorzystujących e-usługi publiczne i informacje sektora publicznego”. Zgodnie z założeniami realizacja projektu potrwa dwa lata i zakończy się w październiku 2022 roku. Wartość uzyskanego dofinansowania to 901 100,02 PLN.

Platforma Atrakcyjności Inwestycyjnej jest pierwszym projektem realizowanym z dofinansowaniem środków Unii Europejskiej w grupie e-point. Realizacja projektu to kolejny krok w kierunku ekspansji  w sektorze publicznym przez powołaną w tym celu w czerwcu ubiegłego roku spółkę e-point Polska - komentuje Marek Szulc, CEO e-point Polska.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe