informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Grupa Volkswagen przedłuża umowę z firmą TomTom

Grupa Volkswagen przedłuża umowę z firmą TomTom

Moto / 2019.03.07

Kierowcy samochodów marki Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda i Bentley mogą nadal cieszyć się dostępem do usługi TomTom Traffic.

TomTom ogłosił przedłużenie europejskiego kontraktu na świadczenie usług trafficowych dla marek samochodów Grupy Volkswagen na kolejne lata. Do grupy tej należą takie marki jak Volkswagen, Audi, Porsche, Volkswagen Nutzfahrzeuge, Skoda, Lamborghini i Bentley. Ponadto TomTom został wybrany na dostawcę usług trafficowych dla pojazdów Audi w Chinach i Japonii.

Usługa TomTom Traffic jest wykorzystywana przez producentów samochodów, władze miast, programistów i przedsiębiorstwa w wielu aplikacjach mobilnych. TomTom Traffic dostarcza kierowcom dokładne informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, co pomaga podejmować lepsze decyzje i oszczędzać czas podczas podróży.

Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive, powiedział: „Producenci samochodów wybierają usługę TomTom Traffic ze względu na jej dokładność  i niezawodność. Przedłużenie umowy z Grupą Volkswagen i rozszerzenie jej na samochody Audi w Azji jest fantastycznym potwierdzeniem naszej silnej pozycji na rynku”.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe