informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Grupa Würth przekazała darowiznę na rzecz UNICEF
Od lewej: Michael Frank, odpowiedzialny za sprzedaż bezpośrednią, Bettina Würth, Przewodnicząca Rady Doradczej Grupy Würth, Dr. Jasper Bröker, Przewodniczący Partnerstwa Biznesowego w UNICEF

Grupa Würth przekazała darowiznę na rzecz UNICEF

CSR / 2018.07.11

W ramach ogólnoświatowej kampanii Wϋrth pt.: „ride-along” (wspólne jazdy) klienci Würth otrzymali możliwość zakupu wkrętaka z limitowanej edycji. Za każdy sprzedany wkrętak Grupa Würth przekazała UNICEF jedno euro.

Od ponad 30 lat R.W. WORKOUT Week jest nieodłączną częścią współpracy pomiędzy pracownikami wewnętrznymi a działem sprzedaży spółek Grupy Würth. Podczas tych wspólnych jazd wewnętrzni pracownicy firmy towarzyszą handlowcom podczas codziennych wizyt u klientów. Pomaga to nie tylko w ich współpracy, ale także dzięki wspólnym rozmowom daje działowi sprzedaży i klientom szansę zaproponowania ulepszeń i pomysłów dla pracowników wewnętrznych. W tym roku pomysł na darowiznę i limitowana edycja produktowa zostały włączone do R.W. WORKOUT Week. Klienci Würth mogli kupić wkrętak z podpisem profesora Reinholda Würth i pasującym etui na pasek. Ze sprzedaży każdego wkrętaka z limitowanej edycji jedno euro zostało przekazane na rzecz UNICEF.

W ten sposób zebrano 120 000 euro w ogólnoświatowej sprzedaży. Bettina Würth, Przewodnicząca Rady Doradczej Grupy Würth, we wtorek przekazała UNICEF symboliczny czek. „Udział w życiu społecznym jest częścią naszej kultury korporacyjnej. Dlatego jestem szczególnie zadowolona, że darowizny możemy dokonać dzięki zaangażowaniu różnych spółek Grupy Würth. Dowodzi to raz jeszcze, że nasza kultura korporacyjna jest prowadzona we wszystkich naszych spółkach”- wyjaśnia Bettina Würth.

Darowizna przyniesie korzyści projektowi społecznemu na Filipinach wspieranemu przez UNICEF. Dom Młodzieży Molave ​​w Quezon City opiekuje się dziećmi i nastolatkami, które wdały się w konflikt z prawem i pomaga im w ponownym odnalezieniu się w społeczeństwie oraz daje szansę na nowy start w życiu.

Sprzedaż wkrętaków z limitowanej edycji była prowadzona także w Polsce.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 74 tys. osób, z czego ponad 32 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3 mln klientów oraz sprzedaż w wysokości 11,80 mld EUR w roku obrotowym 2016. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, Grupa Würth odnotowała w 2017 r. rekordowy wynik sprzedaży na poziomie 12,7 mld EUR, co oznacza wzrost o 7,5 procenta w porównaniu do roku wcześniejszego.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 28 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 610 pracowników, z czego 440 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 dywizji – Auto, Cargo, Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 29 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe