informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
HGA Media zmienia się w Grupę IBERION
Nowy logotyp Grupy IBERION

HGA Media zmienia się w Grupę IBERION

Technologie / 2019.06.26

Grupa mediowa HGA Media przekształca się w Grupę IBERION. Realizuje nową strategię zakładającą poszerzenie portfolio o portale tematyczne, zmiany kadrowe, otwarcie biura reklamy oraz inwestycje w najnowsze technologie digitalowe ze szczególnym naciskiem na sektor mobile. Rebranding spółki obejmuje m.in. nazwę oraz identyfikację wizualną.

Nowa nazwa i logotyp, za którymi stoi nowa strategia – grupa HGA Media przechodzi właśnie rebranding. Spółka postawi na rozwój swoich produktów – odświeżony wygląd serwisów, zmiany technologiczne oraz więcej materiałów eksperckich. Poszerzy również portfolio między innymi o portale branżowe o tematyce biznesowo-finansowej, zdrowotnej oraz sportowej. W planach jest także zwiększenie zatrudnienia oraz otwarcie biura reklamy.

Po analizie sukcesu naszego portalu Lelum.pl, który błyskawicznie znalazł się wśród pięciu największych kobiecych portali w Polsce, zdecydowaliśmy się zainwestować w rozwój kolejnych serwisów tematycznych. Nasz nowy portal biznesowo-finansowy Biznesinfo.pl już w pierwszym miesiącu funkcjonowania zyskał ćwierć miliona unikalnych użytkowników – mówi Albert Wójcik, prezes i założyciel Grupy IBERION.

Rok 2019 jest dla nas przełomowy. Co miesiąc nasze portale czyta 9 milionów unikalnych użytkowników, a liczba ta stale rośnie. Decyzja o rebrandingu jest naturalną konsekwencją fundamentalnych zmian wynikających z rozwoju spółki. Poszerzamy portfolio o portale branżowe, przeprowadzamy zmiany kadrowe, otwieramy biuro reklamy i inwestujemy w najnowsze technologie digitalowe ze szczególnym naciskiem na sektor mobile – kontynuuje Wójcik.

Nowa siedziba Grupy IBERION mieści się na warszawskim Ursynowie. Prezesem Grupy jest Albert Wójcik, wiceprezesem – Jan Kruś. Do Zarządu wszedł również Bogdan Makowski, redaktor naczelny newsowo-rozrywkowego portalu Pikio.pl. Funkcję Dyrektora ds. rozwoju Grupy IBERION pełni Maksymilian Tomanek. W portfelu Grupy są takie portale jak Lelum.pl – jeden z największych portali kobiecych w kraju i jeden z nielicznych regularnie przekraczający 20 milionów odsłon miesięcznie, Pikio.pl – newsowo-rozrywkowy serwis z 6 milionami unikalnych użytkowników miesięcznie, Antyfake.pl – portal fact-chekingowy, Biznesinfo.pl – serwis poruszający tematy gospodarcze, biznesowe i finansowe oraz WTV – Nowa Telewizja Internetowa.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://iberion.pl/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe