informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Home&You wybrał Port Rumię Centrum Handlowe Auchan

Home&You wybrał Port Rumię Centrum Handlowe Auchan

Nieruchomości / 2018.06.11

Kolejna nowa marka dołączyła do najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Od 5 czerwca klienci galerii handlowej mogą korzystać z oferty salonu home&you, który zajmie lokal o powierzchni ponad 450 mkw. Będzie to pierwszy salon tej marki w mieście. Za komercjalizację Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan odpowiada Ceetrus Polska (d. Immochan Polska).

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan rozwija portfolio swoich najemców. Od początku roku w tej galerii handlowej pojawiły się cztery nowe marki: drogerie Hebe, Wólczanka, Kruk oraz OUTHORN. Z kolei 5 czerwca odbyło się otwarcie salonu home&you, który zajął lokal o powierzchni 453 mkw.

– Zależy nam na tym, by tenant mix naszej galerii handlowej był jak najbardziej zróżnicowany. Dlatego cieszymy się, że dołączają do nas nowi najemcy. Kolejny powód do zadowolenia to fakt, że salon home&you będzie pierwszą w mieście lokalizacją tej marki w Rumi. Salon poszerzy naszą ofertę o produkty do wyposażenia wnętrz – mówi Adam Kozioł, menedżer Poru Rumia Centrum Handlowego Auchan.

W salonie firmowym home&you klienci Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan mogą znaleźć bogaty asortyment akcesoriów wyposażenia wnętrz, dekoracji i różnorodnych dodatków do domu. W ofercie sklepu home&you znajdują się również produkty dla dzieci – artykuły dekoracyjne, pościel oraz przybory szkolne. Marka home&you stale rozwija sieć sprzedaży. Obecnie w Polsce działa ponad 140 salonów firmowych. W najbliższych miesiącach sieć planuje otwarcia w kolejnych lokalizacjach.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się w Rumi w pobliżu trasy dojazdowej do popularnych wśród turystów nadmorskich miejscowości, m.in. na Półwysep Helski. Podróżujący chętnie zatrzymują się w Porcie Rumia, by odpocząć w podróży i zrobić zakupy. Klienci mogą korzystać z różnorodnej oferty ponad 80 salonów, punktów usługowych oraz kawiarni i restauracji. Za komercjalizację tego obiektu handlowego odpowiada Ceetrus Polska.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe