informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem marek Polk Audio i Definitive Technology

Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem marek Polk Audio i Definitive Technology

Finanse / 2018.06.04

Horn Distribution S.A. przejął wyłączną dystrybucję w Polsce pełnej oferty dwóch amerykańskich marek - Polk Audio i Definitive Technology.

Polk Audio jest wielokrotnie nagradzanym producentem wysokiej jakości produktów audio i jedną z największych marek audio grupy Sound United. Założona w 1972 roku firma jest liderem rynku głośników kina domowego w Ameryce Północnej i wiodącym producentem soundbarów, słuchawek, głośników bezprzewodowych, głośników przenośnych oraz wzmacniaczy i innych wysokiej jakości produktów audio.

Horn rozpoczął dystrybucję części oferty Polk Audio w listopadzie 2017 roku, w której znajdowały się wyłącznie soundbary i głośniki przenośne Bluetooth. Od teraz oferta ta obejmuje wszystkie linie asortymentowe głośników Polk Audio, także głośniki instalacyjne.

  • Aktualna oferta dystrybucyjna wraz z cenami detalicznymi dostępna jest na stronie:
  • http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/POLK_AUDIO/SIGNATURE
  • Strona domowa marki (EN): https://www.polkaudio.com, wkrótce dostępna w języku polskim.

Definitive Technology

Marka Definitive Technology działająca od 1990 roku, zasłynęła dzięki doskonale zaprojektowanym, pięknie brzmiącym głośnikom do domowych systemów audio oraz kina domowego. Głośniki tej marki należą do najlepiej ocenianych i wielokrotnie nagradzanych, cechując się wysoką wydajnością i innowacyjnością stosowanych rozwiązań. Marka Definitive Technology należy do rodziny produktów elektroniki konsumenckiej grupy Sound United. Specjaliści z branży audio / wideo w Stanach Zjednoczonych i ponad 40 krajach na całym świecie z dumą sprzedają głośniki tej marki.

  • Oferta Horna obejmuje wszystkie linie asortymentowe głośników Definitive Technology, także głośniki instalacyjne.
  • Oferta dystrybucyjna wraz z cenami detalicznymi dostępna jest na stronie: http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/DEFINITIVE_TECHNOLOGY/BP_SERIES
  • Strona domowa marki (EN): https://en.definitivetechnology.com/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe