informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Huawei liderem sprzedaży tabletów w Polsce

Huawei liderem sprzedaży tabletów w Polsce

Wyniki finansowe / 2018.03.23

Marka Huawei, która odnosi sukcesy na rynku smartfonów, cieszy się coraz większą popularnością także w segmencie tabletów. Jak wynika z najnowszych danych GfK Polonia, w ostatnim roku Huawei podwoił swoją sprzedaż i został nowym liderem całego segmentu. Firma powinna umocnić swoją pozycję w kolejnych miesiącach za sprawą nowego tabletu Huawei MediaPad M5 10.

Bardzo dobre parametry Huawei MediaPad M5 10 w połączeniu z równie wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną powinny znaleźć uznanie wśród nowych fanów marki i zapewnić dalszy rozwój w segmencie tabletów. Już dziś w segmencie tym Huawei, jako nowy lider, ma 29% udziałów. To niemal dwukrotnie więcej niż na przełomie 2016 i 2017 r. Wzrost ten staje się jeszcze bardziej imponujący w zestawieniu z danymi z końca 2015 i 2014 r. Wówczas udział Huawei wyniósł odpowiednio 5% i 0.5%.

- Zdobycie pozycji lidera w segmencie tabletów w ciągu trzech lat jest powtórzeniem sukcesu Huawei na rynku smartfonów. I w jednym i w drugim przypadku pracujemy według tej samej zasady: chcemy dostarczać nowoczesne i bardzo dobrze wykonane produkty, które spełniają oczekiwania naszych fanów. Taki jest też nasz Huawei MediaPad M5 10. Oferuje on bardzo dobre parametry i możliwości. Do tego jest stylowy i praktyczny, dzięki czemu powinien być bardzo dobrym wyborem dla wszystkich osób zainteresowanych nowym tabletem – mówi Jefferson Zhang, Dyrektor Zarządzający Huawei CBG Polska.

Źródło: GfK Polonia

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe