informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Huawei P20 Pro „Najlepszym smartfonem 2018 roku" według European Hardware Association

Huawei P20 Pro „Najlepszym smartfonem 2018 roku" według European Hardware Association

Nagrody / 2018.06.20

Podczas corocznej gali European Hardware Association Huawei P20 Pro został uznany "Najlepszym smartfonem 2018 roku". EHA to organizacja skupiająca ponad 100 redaktorów z największych mediów technologicznych w Europie. To kolejne prestiżowe wyróżnienie dla P20 Pro – DxOMark przyznał smartfonowi pierwsze miejsce w rankingu oceniającym jakość fotografii mobilnej, a TIPA uznała go za „Najlepszy smartfon fotograficzny 2018 roku”.

- European Hardware Association skupia 100 najbardziej doświadczonych dziennikarzy zrzeszonych w dziewięciu największych wydawnictwach w Europie. Nagroda dla P20 Pro to niesamowite osiągnięcie Huawei w tak trudnej i bardzo konkurencyjnej kategorii – powiedział Andrzej Bania, współzałożyciel European Hardware Association.

- Huawei P20 Pro otworzył nową erę fotografii mobilnej, a produkt docenili nie tylko konsumenci, ale również eksperci. Jesteśmy bardzo dumni, że otrzymaliśmy to bardzo ważne wyróżnienie - powiedział Bruce Lee, wiceprezes Huawei Consumer Business Group.

Smartfon Huawei P20 Pro wyposażony jest w potrójny aparat fotograficzny, który powstał we współpracy z legendarną firmą Leica. Gwarantuje niesamowitą rozdzielczość zdjęć, które zachwycają doskonałym odzwierciedleniem kolorów i detali.  Zastosowanie systemu trzech obiektywów pozwala na uzyskanie aż 5-krotnego przybliżenia hybrydowego i 10-krotnego zoomu cyfrowego. W wykonaniu perfekcyjnej fotografii pomaga sztuczna inteligencja, w którą wyposażony jest telefon. O możliwościach fotograficznych P20 Pro świadczy pierwsze miejsce i najwyższy w historii wynik 109 punktów w prestiżowym rankingu DxOMark. Od momentu premiery P20 Pro, żaden inny smartfon nie osiągnął lepszego wyniku.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe