informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
 IDC MarketScape: Ricoh to lider w dziedzinie bezpieczeństwa dokumentów

IDC MarketScape: Ricoh to lider w dziedzinie bezpieczeństwa dokumentów

Nagrody / 2017.10.26

Ricoh ponownie znalazło się w gronie liderów raportu IDC MarketScape: „Worldwide Security Solutions and Services Hardcopy 2017 Vendor Assessment”. IDC doceniło bogate portfolio rozwiązań i usług podnoszących bezpieczeństwo informacji które oferuje Ricoh.

„Z naszej analizy wynika, że ​​Ricoh przywiązuje wielką wagę do możliwości szybkiego oraz bezpiecznego dostępu do informacji. Ta kwestia ma duże znaczenie już na etapie projektowania” - powiedział Robert Palmer, Research Director, Imaging, Printing, and Document Solutions w IDC. „Firma Ricoh oferuje innowacyjne, dopasowane do konkretnych potrzeb rozwiązania zarządzania dokumentami i infrastrukturą druku. Zostały one określone jako zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi oraz opracowane na podstawie wiedzy zdobytej w trakcie współpracy z klientami na całym świecie” – dodaje.

W raporcie zwrócono również uwagę na globalny model dostarczania usług firmy Ricoh, umożliwiający firmie „świadczenie usług doradczych w sposób rzetelny i spójny”.

„Z naszego punktu widzenia bezpieczeństwo dokumentów uwzględniając cały ich cykl życia to kwestie o kluczowym znaczeniu dla firm o każdej wielkości” - powiedział David Levine, Vice President of Information Security, Chief Information Security Officer w Ricoh USA Inc. oraz Global Security Team Lead w Ricoh Company Ltd. „Podczas projektowania nowych urządzeń oraz usług ochrona informacji ma dla nas priorytetowe znaczenie. Dzięki dostępowi do funkcji podnoszących bezpieczeństwo danych nasze rozwiązania ułatwiają bezpieczne dzielenie się informacjami i dokumentami między pracownikami pracującymi poza biurem” – kontynuuje.

O IDC MarketScape

Model analizy dostawców firmy IDC MarketScape pozwala uzyskać przegląd konkurencyjności dostawców ICT (technologii informatycznych) na danym rynku. Metodologia badawcza jest oparta na rygorystycznej ocenie kryteriów zarówno jakościowych, jak i ilościowych. IDC MarketScape korzysta z przejrzystego modelu oceny, który pozwala w sposób rzetelny porównać oferty produktów i usług, możliwości i strategie, a także czynniki warunkujące obecny i przyszły sukces rynkowy dostawców usług z branży teleinformatycznej. Model ten pozwala także nabywcom technologii uzyskać kompleksową ocenę mocnych i słabych stron obecnych oraz potencjalnych dostawców.

źródło: ricoh/informacjebranzowe.pl