informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
InnoEnergy startuje z 6. edycją PowerUp! Challenge - na startupy i MSP czeka mozliwosc inwestycji liczonych w mln euro

InnoEnergy startuje z 6. edycją PowerUp! Challenge - na startupy i MSP czeka mozliwosc inwestycji liczonych w mln euro

Technologie / 2020.01.16

Program PowerUp! Challenge to szansa dla firm z Europy Środkowo-Wschodniej, które potrzebują zarówno inwestycji finansowej, jak i wsparcia biznesowego. Konkurs jest otwarty dla przedsiębiorstw na każdym etapie rozwoju, a najlepsi będą mogli korzystać z dostępu do europejskiej sieci partnerów InnoEnergy.

- Nie ma znaczenia, czy masz tylko innowacyjny pomysł, szukasz kolejnych klientów, czy planujesz ekspansję rynkową. W centrum naszego zainteresowania są projekty związane z magazynowaniem energii, dekarbonizacją przemysłu i zrównoważonym rozwojem miast, ale zapraszamy też wszystkich posiadających niekonwencjonalne pomysły technologiczne – mówi Jakub Miler, dyrektor generalny InnoEnergy Central Europe.

Specjalnie dla startupów, w ramach PowerUp! Challenge, InnoEnergy organizuje konkurs, w którym do wygrania są nagrody finansowe o łącznej wartości 65 000 euro i tytuł „Start-up of the Year”. Najlepsi będą mieli możliwość uczestnictwa w Business Bootcamps©, które koncentrują się na merytorycznym wsparciu młodych przedsiębiorców przez międzynarodowych ekspertów.

Firma poszukuje najlepszych startupów, scaleupów oraz małych i średnich przedsiębiorstw z Europy Środkowo-Wschodniej, oferując możliwość inwestycji liczonych w milionach euro.

  • Europejski fundusz EIT InnoEnergy poszukuje możliwości inwestycji w przełomowe rozwiązania technologiczne z Europy Środkowo-Wschodniej.
  • Najlepsze firmy mogą liczyć na inwestycje finansowe nawet do kilku milionów euro oraz dostęp do rynków europejskich, a startupy również na wiedzę i wsparcie ekspertów biznesowych.
  • Szwedzka firma Northvolt, założona przez menadżerów pełniących uprzednio funkcje zarządcze w Tesli, która otrzymała wsparcie InnoEnergy, obecnie wyceniana jest na 1,6 mld euro.
  • Termin składania wniosków mija 5 marca 2020.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe