informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
innovaphone ogłosiła utworzenie nowej  spółki zależnej we Francji

innovaphone ogłosiła utworzenie nowej spółki zależnej we Francji

Finanse / 2018.04.24

Wraz z powstaniem spółki zależnej "innovaphone SAS", niemiecki specjalista ds. profesjonalnych systemów komunikacyjnych dla biznesu, rozszerzył zakres swojej działalności na rynku francuskim.  Firma innovaphone AG, pionier All IP, podpisała obiecującą umowę dystrybucyjną z francuską grupą ITANCIA i potwierdziła z otwarciem nowego francuskiego biura chęć ekspansji we Francji. Jest to trzeci europejski oddział innovaphone, dwa pozostałe znajdują się w Austrii i we Włoszech.

" W ostatnich latach zaobserwowaliśmy wzrost przychodu i zapotrzebowania na nasze produkty i rozwiązanie telefonii IP i Unified Communications we Francji. W tym czasie udało nam się również pozyskać wielu znanych partnerów. Utworzenie spółki zależnej innovaphone we Francji jest logicznym krokiem w kierunku podniesienia jakości usług dla naszych klientów i partnerów na tym szybko rozwijającym się rynku. Pracownicy zespołu francuskiego w Niemczech oraz we Francji otrzymali w ten sposób wsparcie, zarówno pod względem technicznym i handlowym." innovaphone SAS” będzie wspierać rozwój naszej firmy i sieci partnerów we Francji oraz przyczyni się do optymalnego wykorzystania potencjału rynku francuskiego”, podkreśla Dagmar Geer, prezes zarządu innovaphone AG.

Obecna sytuacja na rynku telekomunikacyjnym sprzyja strategii ekspansji niemieckiego specjalisty IP.  W wielu krajach europejskich ogłoszono stopniowe odchodzenie od łączy analogowych i sieci ISDN. „Przejście na technologię All IP znacznie zwiększyło zapotrzebowanie na nasze produkty. Dzięki naszym rozwiązaniom firmy są w stanie zrealizować bezpieczną i dostosowaną do ich potrzeb "łagodną migrację" do Voice-over-IP”,  dodała Dagmar Geer.

 Spółka zależna we Francji jest obecnie rejestrowana w rejestrze handlowym. Przewidywana data rozpoczęcia działalności nowego oddziału innovaphone zaplanowana jest na pierwszą połowę 2018 roku. Zarządzanie "innovaphone SAS” powierzono Thierry Gonon, który posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie VoIP oraz przyczynił się do rozwinięcia działalności innovaphone na rynku francuskim i utworzenia sieci partnerskiej z ponad 180 partnerami. Thierry Gonon obejmował wcześniej stanowisko World Wide Product Marketing Manager w firmie Hewlett Packard oraz European Head of SMC Networks.

 

 

Od ponad 20 lat innovaphone zajmuje się opracowaniem rozwiązań "czyste IP", które są odpowiednie dla firm każdej wielkości oraz szerokiego wachlarza scenariuszy.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe