informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Karol Milewski dołącza do zarządu Omnipack - lidera logistyki dla e-commerce na stanowisko Chief Commercial Officera

Karol Milewski dołącza do zarządu Omnipack - lidera logistyki dla e-commerce na stanowisko Chief Commercial Officera

HR / 2019.07.04

Karol jest przedsiębiorcą i inwestorem związanym z branżą digital od początku swojej kariery. Ma na swoim koncie zbudowanie od zera dwóch rentownych biznesów B2B z udanym exitem (Groupon Polska i iProspect - wcześniej Marketing Wizards).

Od 2016 roku pełnił w Polsce funkcję prezesa zarządu iProspect - lidera digital marketingu na świecie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na wielu rynkach europejskich w InPost i PayPal, zna rynek usług dla e-commerce zarówno od strony marketingowej i sprzedażowej, jak również procesowej i logistycznej.

Prywatnie tata Natalii, Kamili i Oli oraz zapalony żeglarz regatowy i narciarz.

- Karol to topowy specjalista w Polsce w obszarze digital marketingu i sprzedaży B2B, dlatego bardzo się cieszę, że wzmocni nasz zespół. Dzięki temu osiągniemy jeszcze ambitniejsze cele biznesowe w Polsce i na świecie - mówi Tomek Kasperski, CEO & Founder Omnipack. - Fakt, że Karol jest z nami od początku i dokładnie zna biznes jest dla mnie dodatkowym potwierdzeniem, że oferta Omnipack ma ogromny potencjał międzynarodowy, dowodem wiary w biznes i wspólnej wizji dalszego wzrostu.

Jako CCO Omnipack Karol Milewski planuje skupić się przede wszystkim na rozwoju procesów sprzedażowych, marketingu i współpracy z partnerami.

- Jestem bardzo podekscytowany perspektywą, jaką ma przed sobą Omnipack i pod wielkim wrażeniem produktu, który udało nam się w spółce zbudować - przede wszystkim dzięki doświadczonemu zespołowi pod wodzą Tomka Kasperskiego i Rafała Szcześniewskiego - mówi Karol Milewski. - Bardzo wierzę w produkt oparty o mocne fundamenty technologiczne, który rozwiązuje kompleksowy problem logistyki (fulfillmentu) w firmach e-commerce w Europie. Obecnie jesteśmy na świetnej
trajektorii i cieszę się, że będę pracował z tak utalentowanym zespołem - podkreśla.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe