informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Katarzyna Lis wzmacnia zespół marketingu InteliWISE
Katarzyna Lis, InteliWISE

Katarzyna Lis wzmacnia zespół marketingu InteliWISE

HR / 2018.10.16

InteliWISE wykorzystuje zainteresowanie technologiami sztucznej inteligencji (AI) i rozbudowuje zespół marketingu. Z początkiem września Katarzyna Lis objęła stanowisko Kierownika ds. Marketingu.

W ostatnim czasie firma pozyskała wielu globalnych klientów, uruchamiających rozwiązania inteligentnej automatyzacji. W 2019 r. planuje intensyfikację działań i wzmocnienie zespołu. Katarzyna Lis będzie odpowiadać za całość działań komunikacyjnych i marketingowych oraz wsparcie sprzedaży w kraju i na świecie. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w agencjach PR-owych, m.in. w Monday, gdzie realizowała projekty z obszaru komunikacji korporacyjnej, B2B oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Do jej obowiązków należało m.in. tworzenie i wdrażanie strategii komunikacyjnej, działania content marketingowe, organizacja eventów oraz zarządzanie bieżącymi działaniami promocyjnymi dla takich klientów jak: Dell EMC, T-Mobile, Trend Micro czy SatRevolution.

Katarzyna Lis jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła także studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Public Relations w praktyce.

- Sztuczną inteligencją interesuje się coraz więcej firm, widzimy jej zastosowanie już nie tylko w obsłudze klienta, ale także w rosnącej liczbie projektów marketingowych i sprzedażowych. Nie tylko w Polsce, ale także na naszych preferowanych rynkach – w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Stąd też decyzja o powiększeniu zespołu, tak abyśmy mogli lepiej zrozumieć i obsługiwać potrzeby naszych obecnych i potencjalnych klientów. Kasia Lis ma w tym znakomite doświadczenie i liczymy na wsparcie naszego globalnego marketingu – komentuje Marcin Strzałkowski, Założyciel InteliWISE.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe