informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Kolejne postępy w budowie i komercjalizacji Vis à Vis Warszawa

Kolejne postępy w budowie i komercjalizacji Vis à Vis Warszawa

Nieruchomości / 2018.05.30

Do grona najemców Vis à Vis Warszawa, inwestycji realizowanej przez Capital Park i Real Management na warszawskim Wilanowie, dołączyli dwaj nowi najemcy: salon prasowy GLM oraz pralnia Lemon Fresh.  Na budowie prace postępują zgodnie z harmonogramem, a oficjalne otwarcie centrum zaplanowane jest na 5 października b.r.

Nowi najemcy wzmocnią znacząco ofertę segmentu usługowego. Salon prasowy GLM oraz pralnia Lemon Fresh zajmą dwa lokale o łącznej powierzchni ok. 100 mkw. W chwili obecnej na budowie trwają zaawansowane prace zgodnie z założonym harmonogramem. Już na początku lipca ukończony zostanie etap zewnętrzny, a najemcy odbiorą swoje lokale i rozpoczną ich aranżację.

– Przed nami ostatnich kilka najintensywniejszych miesięcy pracy, które zwieńczy otwarcie centrum już na początku października tego roku. W chwili obecnej negocjujemy umowy najmu ostatnich wolnych lokali handlowo-usługowych w Vis à Vis Warszawa.  Jesteśmy przekonani, że zróżnicowana oferta, nad którą nieustannie pracujemy, składająca się zarówno ze znanych marek handlowych, jak i gastronomii oraz punktów usługowych, odpowie na potrzeby przyszłych klientów, dzięki czemu centrum stanie się dla mieszkańców Wilanowa nie tylko miejscem zakupów, ale także przestrzenią do załatwienia wszystkich swoich codziennych spraw w komfortowej atmosferze – mówi Anna Kotyńska, Head of Retail Leasing Department, Grupa Capital Park. 

Vis à Vis docelowo ma stać się dla mieszkańców Wilanowa oraz pobliskich podwarszawskich miejscowości nie tylko miejscem codziennych zakupów, ale też rozrywki i relaksu. Część terenów zewnętrznych centrum zostanie zaaranżowana na cele rekreacyjne. Do tej pory powierzchnia centrum wynajęta jest w ponad 80 proc. – trwają też zaawansowane negocjacje z kolejnymi, zainteresowanymi wynajmem lokali markami. Do tej pory w gronie najemców centrum znalazły się m.in.  pierwsza w Warszawie restauracja Max Burgers, klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic, drogeria Hebe, elektromarket RTV Euro AGD, restauracja indyjska, delikatesy Dębowy Dym oraz sklep Owoce i Warzywa Świata. Za komercjalizację Vis à Vis Warszawa odpowiedzialny jest dział najmu Grupy Capital Park i oraz BOIG Property Consulting.

Vis à Vis Warszawa to czwarty obiekt sieci, funkcjonującej z sukcesem pod tym szyldem (pozostałe zlokalizowane są w Toruniu, Radomiu i Łodzi). Warszawskie Vis à Vis powstaje na Wilanowie i będzie zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej 219/223. Położenie inwestycji bezpośrednio przy powstającym Węźle Przyczółkowa oraz Południowej Obwodnicy Warszawy umożliwi łatwy dojazd mieszkańcom Wilanowa, Ursynowa oraz Konstancina-Jeziorny, a także Wawra, Józefowa i Otwocka. Powierzchnia centrum liczyć będzie 4 300 mkw., na której funkcjonować będzie od 22 do 25 lokali handlowo-usługowych. Dodatkowym komfortem dla klientów będzie parking mieszczący 104 pojazdy oraz bliskość przystanku autobusowego, obsługiwanego przez 7 linii komunikacji miejskiej. Generalnym wykonawcą projektu jest firma ERBUD S.A.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe