informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

Finanse / 2018.06.12

Coraz większe zaufanie partnerów, nowe kontrakty, nastawienie na rozwój - Komputronik Biznes stale umacnia swoją pozycję na rynku. Na początku czerwca podpisana została kolejna ważna umowa. Poznańska spółka została oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo.

Komputronik Biznes doradza, opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, także te, które stały się niezwykle istotne w obliczu rozporządzenia RODO. Spółka systematycznie rozwija sieć kilkudziesięciu aktywnych partnerów serwisowych i handlowych. Kolejnym ważnym krokiem dla jej rozwoju jest nowy kontrakt z polskim oddziałem firmy Lenovo.

- Umowa z Lenovo Polska to ważny dowód na to, że partnerzy traktują nas nie tylko jak eksperta branży IT, ale także dostrzegają nasz potencjał i nieustanny rozwój. Niezwykle istotna z punktu widzenia naszej spółki jest intensyfikacja działań w obszarze inżyniersko-utrzymaniowym Komputronik Biznes. Nowy kontrakt z Lenovo pozwoli nam odnosić jeszcze większe sukcesy w tym obszarze. – komentuje Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes

Na początku współpracy Komputronik Biznes skoncentruje się na obsłudze serwisowej maszyn biznesowych Lenovo, w przyszłości planowane jest rozszerzenie zakresu współpracy również o produkty klienckie.

- Bardzo cieszymy się z partnerstwa ze spółką Komputronik Biznes. To pewny i kompetentny partner, co jest szczególnie ważne w obszarze serwisowym, w którym nawiązaliśmy współpracę. Mamy nadzieję na ciągły rozwój w reprezentowanych przez nas obszarach.  – mówi Michał Nikielski, Partner Account Manager, Lenovo Polska

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe