informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Komputronik w Nowym Mieście Lubawskim

Komputronik w Nowym Mieście Lubawskim

Wydarzenia / 2017.04.19

W sobotę, 22 kwietnia, lider polskiej branży IT otwiera kolejny salon agencyjny. Całkiem nowy, odrestaurowany Komputronik znajduje się w Kurzętniku, przy ul. Sienkiewicza 2.

Nowe Miasto Lubawskie to kolejna miejscowość, której mieszkańcy będą mogli korzystać z odrestaurowanego Komputronika z odświeżoną ofertą. Wielkie otwarcie już 22 kwietnia o godzinie 10:00. Specjalnie na to wydarzenie polski lider branży IT przygotował wyjątkowe promocje. W atrakcyjnych cenach kupić będzie można m.in. telewizory, smartfony, a także szeroką gamę produktów z działu Komputronik Home. Tych, którzy już rozpoczęli sezon ogrodniczy, na pewno ucieszy promocja na produkty z kategorii dom i ogród. W ofercie zniżkowej znalazły się także zabawki i produkty z działu uroda, takie jak kremy i wody toaletowe.

W nowym salonie klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty IT, a także z działu Komputronik Home. Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Nowy salon Komputronika otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. W dniu otwarcia sklep czynny będzie od godziny 10:00.

źródło: komputronik/ib.pl