informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
KONTEL podwójnie nagrodzony

KONTEL podwójnie nagrodzony

Nagrody / 2018.03.19

KONTEL, jeden z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych, otrzymała w minionym tygodniu dwa wyróżnienia - Gazelę Biznesu i tytuł Złotego Dystrybutora Yealink.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Kontel otrzymał tę nagrodę za swoje działania w 2017 roku. To była już 18. edycji plebiscytu organizowanego przez Puls Biznesu. Zaś Yealink przyznał firmie Kontel status "Złotego Dystrybutora - Yealink Gold Distributor  2018". Firmę wyróżnia na rynku to, że jest jedynym bezpośrednim dystrybutorem  tego producenta z pełnym portfolio, czyli telefonami IP, telefonami Skype for Business, telefonami konferencyjnymi oraz systemami wideokonferencyjnymi.

- Te dwie nagrody to dla nas ogromne wyróżnienie, które zarazem motywuje nas do rozwoju. Tytuł Gazeli Biznesu to znak, że dobrze zarządzamy naszą firmą. Cieszę się, że nasze starania zostały docenione. Te sukcesy to zasługa także naszych licznych partnerów handlowych - mówi Andrzej Wiśniewski, członek zarządu firmy KONTEL. - Status "Złotego Dystrybutora" to uznanie dla ciężkiej pracy i wysiłku, jaki wkładamy w promowanie wszystkich rozwiązań Yealink na polskim rynku, podjętych działań marketingowych oraz dużej ilości z sukcesem zakończonych w ubiegłym roku projektów VoIP i AV. Jestem przekonany, że będziemy dokładać wszelkich starań, żeby podtrzymać wysoką jakość naszych działań.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe