informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
La Praga - nowe osiedle od Nexity w Warszawie

La Praga - nowe osiedle od Nexity w Warszawie

Nieruchomości / 2020.07.07

Kameralne osiedle La Praga od Nexity, powstające w samym sercu Pragi Północ, to miejsce stworzone z myślą o aktywnych uczestnikach życia kulturalnego Warszawy. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań.

Nexity nie zwalnia tempa — deweloper ogłosił rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w kolejnej inwestycji. La Praga, zlokalizowana przy ul. Radzymińskiej, docelowo składać się będzie z 2 budynków. W pierwszym z nich dostępne są 132 mieszkania: jedno-, dwu- i trzypokojowe, o niewielkim metrażu i funkcjonalnych układach. Kawalerki w inwestycji La Praga będą mieć powierzchnię już od 27 m2, największe mieszkania będą liczyć natomiast do 51 m2. W budynku znajdą się także boksy lokatorskie oraz podziemny parking.

W dzielnicy regularnie przybywa nowych restauracji, klubów i klubokawiarni, stałym elementem życia kulturalnego i rozrywkowego są liczne muzea, teatry, galerie, a także Centrum Praskie Koneser. Potrzeby zakupowe można wygodnie zrealizować w Galerii Wileńskiej lub w licznych klimatycznych sklepikach i warsztatach rzemieślniczych, które na nowo definiują charakter dzielnicy. Bliskość linii metra M2, licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz Dworca Wschodniego umożliwiają szybki i komfortowy transport w każdy zakątek Warszawy.

Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu docenią zielone sąsiedztwo osiedla. Odległość między La Pragą i największymi parkami prawobrzeżnej Warszawy — Praskim oraz Skaryszewskim — wynosi ok. 1,5 km – to tylko 15 minut spacerem!

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe