informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
LAUFEN na 4 DESIGN DAYS 2018

LAUFEN na 4 DESIGN DAYS 2018

Wydarzenia / 2018.02.12

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się trzecia edycja 4 DESIGN DAYS – jednego z największych wydarzeń dotyczących trendów w architekturze i projektowaniu wnętrz. Podobnie jak w ubiegłym roku, swoje produkty będzie prezentowała marka LAUFEN, światowy lider w dziedzinie rozwiązań wyposażenia łazienki.

Przez cztery dni stoisko LAUFEN będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć produkty łączące w sobie zarówno unikatowy desig jak i wysoką funkcjonalność. Na tak ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć zachwycającej wyrazistą geometrią ceramicznych brył, łagodzoną przez lekkość transparentnych, kolorowych elementów z tworzywa serii Kartel by Laufen oraz serii Laufen Pro, będącej dowodem na to, że dzięki zaawansowanej technologii, wysoka jakość może być dostepna w przystepnej cenie. Zobaczyć będzie można także nowości, w tym nową odsłonę Saphirkeramik  - kolekcję Sonar, autorstwa  Patrici Uriquiola, jednej z najbardziej uznanych projektantek na arenie międzynarodowej. Nie zabraknie także toalety myjącej Cleanet Riva, stanowiącej odpowiedź na zapotrzebowanie konsumnentów na najwyższy komfort i higienę.

4 DESIGN DAYS to jednak nie tylko okazja do zaprezentowania najnowszych trendów łazienkowych. To też niepowtarzalna okazja do prowadzenia dialogu na ważne dla branży tematy. W panelu inauguracyjnym: „Design. Design thinking czy design feeling – która droga jest właściwa dla projektowania” wystąpi Jaume Cassanyer Tosques, architekt i Product Manager LAUFEN.

źródło: laufen/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe