informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Love is in the air...Sharp ogłasza nowe partnerstwo

Love is in the air...Sharp ogłasza nowe partnerstwo

Finanse / 2018.02.14

Sharp Electronics CEE ogłosił, że od dziś jest certyfikowanym partnerem PaperCut International na region Europy Środkowej i Wschodniej. Partnerstwo łączy ofertę wielofunkcyjnych urządzeń drukujących Sharp i oprogramowania PaperCut International, dzięki którym użytkownicy mogą stworzyć prawdziwie efektywne środowisko pracy. PaperCut MF to prosta, ekonomiczna aplikacja umożliwiająca firmom przejęcie kontroli nad bezpieczeństwem dokumentów i zarządzanie urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dzięki szczegółowym raportów z zarządzania dokumentami rozwiązanie pomaga ograniczyć kosztu i zachęca do odpowiedzialnego postępowania.

- Ogromnie się cieszę, że PaperCut stał się partnerem Sharp – mówi Ervin Ajazaj Partner Manager for CE Europe w firmie Info Technology Supply ltd., Europejskim Autoryzowanym Centrum Rozwiązań PaperCut – Urządzenia wielofunkcyjne Sharp i nasze oprogramowanie uzupełniają się, dzięki czemu umożliwiają firmom bardziej produktywne działanie i poprawę ogólnych wyników. Mam nadzieję, że nasze partnerstwo będzie długotrwałe i pełne sukcesów.

Tomasz Wieczorek, Solutions Product Manager CEE dodaje: Powiększenie naszego portfolio rozwiązań i produktów dla Europy Środkowej i Wschodniej o oprogramowanie PaperCut stanowi jeden z kluczowych elementów naszej strategii dywersyfikacji. Info Technology Supply ltd. Jest sprawdzonym partnerem, który dostarcza nam doskonałego wsparcia dla PaperCut MF.

PaperCut MF stworzono dla firm pracujących na danych wrażliwych. Rozwiązanie jest wyposażone w funkcję „Find-me printing” (druku podążającego), dzięki której użytkownicy mogą pobierać dokumenty z każdego urządzenia wielofunkcyjnego Sharp włączonego do bezpiecznej sieci, ale tylko wtedy, gdy znajdują się przy urządzeniu. Opcja „Find-me printing” minimalizuje straty, a w intensywnie pracujących środowiskach biurowych zmniejsza ilość drukowanych dokumentów nawet o 20%. To oznacza także, że użytkownicy mogą sami zdecydować, gdzie i kiedy chcą wydrukować dokumenty, a dokumenty wrażliwe nie leżą bez nadzoru w tacy drukarki czekając, aż ktoś je odbierze.   

Firma Sharp, która niedawno uzyskała certyfikat Common Criteria zgodny z profilem ochrony Protection Profile for Hardcopy Devices v1.0 (HCD-PP v1.0), uważa bezpieczeństwo dokumentów za element swojego DNA. PaperCut MF to niedrogie narzędzie stworzone by pomóc małym i średnim firmom lepiej nadzorować bezpieczeństwo dokumentów i danych, a także odnieść korzyści finansowe dzięki poprawie wiedzy o wolumenie i kosztach tworzenia dokumentów.

PaperCut MF pozwala firmom śledzić, ewidencjonować i analizować, jak pracownicy korzystają z urządzeń wielofunkcyjnych. Firmy mogą w pełni kontrolować koszty dokumentacji dzięki ustawieniom kontroli dostępu do kopiarek i skanerów, limitom korzystania i sterowaniu limitami, a także dzięki personalizacji dostępu poszczególnych osób do konkretnych funkcji.

Z perspektywy wdrożenia i zarządzania, PaperCut MF jest uważany za najprostszy system tego rodzaju. Administratorzy systemu mają pełny dostęp do administrowania i konfiguracji poprzez znany interfejs sieciowy. PaperCut MF oferuje ponad 80 raportów dostępnych poprzez jedno kliknięcie – do przeglądania online, drukowania i eksportu. Raporty obejmują wszystkie obszary, od szczegółowych logów strony do podsumowań danych użytkowników, działów, urządzeń, a nawet wpływu na środowisko.

źródło: sharp/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe