informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Maciej Bochyński wzmacnia zespół Sun & Snow

Maciej Bochyński wzmacnia zespół Sun & Snow

HR / 2018.02.20

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko Dyrektora Realizacji Inwestycji Deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z działem marketingu oraz koordynację działań firm zaangażowanych w proces powstawania inwestycji apartamentowych spółki.

Maciej Bochyński posiada 15 lat doświadczenia w branży budowlanej, które zdobył, realizując projekty na wielu poziomach zarządzania procesem realizacyjnym. Pracował zarówno po stronie generalnego wykonawcy, jak i inwestora, na stanowiskach od inżyniera budowy, przez inspektora nadzoru inwestorskiego, aż po kierownika projektu. Brał udział w takich projektach inwestycyjnych jak Travelodge Hotel (Dublin), Scandinavian House (Warszawa), Przebudowa dworca kolejowego Warszawa Wschodnia, Botanika, La Clarte, Madison Apartments I i II etap oraz Wólczyńskaah.    

W firmie Apricot Capital Group Sp. z o.o., poprzednim miejscu pracy, koordynował i nadzorował prace realizacyjne oraz projektowe w trakcie powstawania Madison Apartments.

W Sun & Snow Maciej Bochyński odpowiada za przygotowanie i realizację inwestycji apartamentowych Sun & Snow w całej Polsce, do których należą między innymi obiekty Sun & Snow Resorts w Karwicy, Kołobrzegu, Białce Tatrzańskiej i Szklarskiej Porębie.

„Cieszę się, że Maciej dołączył do naszego zespołu – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow. – „Ma ogromne doświadczenie w branży budowlanej i dogłębną znajomość procesu inwestycyjnego, od pozyskania odpowiedniej działki, przez proces projektowania i wybór wykonawcy, aż po realizację i odbiór inwestycji. Brakowało nam w zespole osoby z takimi umiejętnościami, i jestem przekonany, że Maciej doskonale sprawdzi się na powierzonym mu stanowisku.”

Maciej Bochyński ukończył Wydział Budownictwa na Politechnice Poznańskiej. Czas wolny dzieli między pracę w ogrodzie a czytanie literatury fantasy.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe