informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Małgorzata Marcinkowska: z globalnej roli w Oriflame na szefową ds. projektowania doświadczeń klientów Synerise

Małgorzata Marcinkowska: z globalnej roli w Oriflame na szefową ds. projektowania doświadczeń klientów Synerise

HR / 2019.09.10

Synerise powiększa grono managerów wysokiego szczebla, zatrudniając Małgorzatę Marcinkowską w roli Vice President, Chief Customer Officer. Jej głównym zadaniem będzie definiowanie i wdrażanie procesów oraz rozwiązań umacniających relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami Synerise. Utworzenie nowego stanowiska jest odpowiedzią na rosnące potrzeby biznesowe oraz rozwojowe największych firm, z którymi współpracuje Synerise oraz wyrazem dbałości o najlepsze branżowe standardy.

Scenariusze działania i strategie, w których klient znajduje się w centrum zainteresowania firm, są wdrażane przez największe przedsiębiorstwa świata, nie tylko w branży MarTech.

Małgorzata Marcinkowska będzie odpowiedzialna za zarządzanie pełnym spektrum relacji z klientami w Synerise. Jako adwokat klientów będzie inicjować i oceniać wdrażane rozwiązania i zmiany z perspektywy klienta. Na podstawie bezpośrednio zebranych opinii, standardów branżowych i najlepszych praktyk dostarczy rekomendacje i wraz z zespołem Synerise wdroży lub zmodyfikuje już istniejące rozwiązania w obszarze budowania pozytywnych doświadczeń klientów.

Dyrektor przechodzi do Synerise z Oriflame, gdzie była odpowiedzialna za definiowanie i wdrażanie globalnej polityki dotyczącej analizy danych klientów oraz strategii, procesów, systemów i narzędzi CRM oraz digital marketingu. Była członkiem komitetu nadzorującego cyfrową transformacją na większości rynków, na jakich działa Oriflame.

Oprócz doświadczenia w globalnej roli w Oriflame managerka wnosi też do Synerise ponad 15-letnie doświadczenie zdobyte w pracy u liderów branży telekomunikacyjnej, FMCG, IT oraz doradczej. Zarządzała obszarami, takimi jak marketing, budowanie doświadczeń klientów czy rozwój biznesu, zarówno w branżach B2B, jak i B2C. Realizowała różnorodne projekty marketingowe i sprzedażowe na poziomie lokalnym i regionalnym, co pozwoliło jej dobrze poznać mechanizmy i dynamikę wprowadzania zmian w dużych organizacjach.

Małgorzata Marcinkowska jest pasjonatką nowoczesnych rozwiązań i technologii marketingowych oraz reklamowych. Od wielu lat obserwuje, ale też uczestniczy w zmianach, jakie dzięki tym technologiom następują w sposobie, w jaki firmy budują relacje z klientami i dostarczają coraz bardziej spersonalizowane doświadczenia.

To niezwykle ekscytujące, że będę mogła pomóc wzmacniać i dalej budować zasięg firmy, której celem jest zasiadanie przy jednym stole z największymi światowymi graczami branży MarTech – powiedziała Małgorzata Marcinkowska, Vice President, Chief Customer Officer Synerise.

- Rynek MarTech czeka niechybna konsolidacja. Już niebawem na szachownicy zostaną wyłącznie najmocniejsze figury. Mamy zaledwie kilka lat, by znaleźć się wśród nich i konsekwentnie do tego dążymy, adresując najważniejsze i dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów z dużą precyzją. Dołączenie Małgorzaty to kolejny krok na drodze do inteligentnego, planowego rozwoju, bardzo cieszymy się, że będzie z nami budować kolejne rozdziały historii Synerise – powiedział Jarosław Królewski, CEO Synerise.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe