informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Mariusz Kaźmierczak nowym Dyrektorem Sprzedaży w InteliWISE
Mariusz Kaźmierczak, InteliWISE

Mariusz Kaźmierczak nowym Dyrektorem Sprzedaży w InteliWISE

HR / 2018.10.23

W drodze do nowych kontraktów na rynku globalnym do zespołu InteliWISE dołączył Mariusz Kaźmierczak, który objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Do obowiązków Mariusza Kaźmierczaka będzie należało tworzenie strategii oraz organizacja i zarządzanie siecią sprzedaży krajowej i zagranicznej. W InteliWISE będzie odpowiadał za rozwój i umacnianie  pozycji, jaką firmie udało się już zdobyć przez ostatnie 12 lat działalności.

Mariusz Kaźmierczak to manager z wieloletnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży i e-commerce. Dotychczas zarządzał firmą Endo, gdzie odpowiadał za strategię krótko i długoterminową oraz rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych. Wcześniej obejmował stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w spółce Gruper.pl (2012-2015) oraz Dyrektora Sprzedaży w Commerce Group (Zumi) w grupie Onet. W latach 1998-2009 zajmował kierownicze stanowiska w Eden Springs.

- Potencjał sztucznej inteligencji dostrzega coraz więcej firm, a w InteliWISE realizujemy plan wzmocnienia zespołu, ponieważ stoimy przed całkiem nową fazą rozwoju i dalszej ekspansji na rynek globalny. Mariusz Kaźmierczak ma potężne doświadczenie w ramach dużych projektów z pogranicza e-commerce oraz obsługi klienta – komentuje Marcin Strzałkowski, Założyciel InteliWISE.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe