informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
MedApp podpisał list intencyjny z Mofema

MedApp podpisał list intencyjny z Mofema

Finanse / 2018.03.21

MedApp, notowana na NewConnect spółka telemedyczna, podpisała list intencyjny z Mofema, która rozwija system ZuzaMED KTG, czyli mobilne urządzenia do monitorowania dobrostanu płodu. Współpraca między firmami umożliwi pełne wykorzystanie ich potencjału w sektorze ochrony zdrowia.

- Dzięki zawartemu porozumieniu otrzymamy dostęp do nowego, bardzo perspektywicznego rynku, jakim jest monitoring dobrostanu płodu. Dodatkowo, nasza platforma telemedyczna CarnaLife zyska partnera z dużym doświadczeniem w tworzeniu urządzeń medycznych, wyposażonego w zaawansowane technologicznie centrum badawczo – rozwojowe – komentuje Mateusz Kierepka, prezes MedApp.

Zgodnie z treścią listu intencyjnego, MedApp i Mofema zamierzają stworzyć nowe rozwiązanie, które oparte będzie na możliwościach i funkcjonalnościach systemów CarnaLife i ZuzaMED KTG. Celem obu podmiotów jest komercjalizacja urządzenia do końca 2018 r. Firmy deklarują ponadto współpracę w zakresie sprzedaży usługi i liczą na efekty synergii w tym obszarze. Kooperacja MedApp i Mofema to szansa dla środowiska medycznego, które otrzyma bardziej komplementarne i innowacyjne rozwiązania.

- Dostrzegamy potrzebę zwiększania dostępności do nowatorskich urządzeń medycznych. Korzyści płynące z wykorzystania najnowszych technologii z zakresu telemedycyny i e-zdrowia, to  przede wszystkim najwyższa jakość udzielanego świadczenia oraz bezpieczeństwo pacjentów – podsumowuje Kierepka.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe