informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Michał Halagiera obejmuje stanowisko Chief Growth Officera w Billennium
Michał Halagiera

Michał Halagiera obejmuje stanowisko Chief Growth Officera w Billennium

HR / 2020.09.30

Do Billennium, polskiej spółki dostarczającej rozwiązania oraz usługi IT dla biznesu, 1 października dołączy Michał Halagiera, który jako Chief Growth Officer obejmie kierownictwo nad nowoutworzonym działem Rozwoju Biznesu. Do jego obowiązków będzie należała współpraca z partnerami firmy, a także sprzedaż rozwiązań oraz usług Billennium.

Michał Halagiera posiada blisko 20-letnie doświadczenie z zakresu sprzedaży rozwiązań technologicznych i strategicznego doradztwa IT. Przez ostatnie 6 lat pracował w Microsoft Polska, gdzie ostatnio zajmował stanowisko Senior Services Account Executive i wspierał przedsiębiorstwa oraz jednostki administracji publicznej w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej, której przykładem jest rozwiązanie „Twój e-PIT”, znacząco upraszczające sposób rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w Hewlett Packard Enterprise Polska oraz VMware.

Na czele działu Rozwoju Biznesu Michał Halagiera będzie odpowiedzialny za pracę zespołu realizującego strategię rozwoju firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów, wzrost istniejących kontraktów i dywersyfikację źródeł przychodu. Nowy Chief Growth Officer będzie odpowiadał także za tworzenie innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań oraz usług IT dopasowanych do potrzeb biznesu, a także za współpracę z partnerami zewnętrznymi Billennium. Wraz z jego przyjściem zmianie ulegnie struktura organizacji w obszarze sprzedaży, która dzięki połączeniu dwóch niezależnych działów pozwoli skuteczniej realizować założone cele.

Jesteśmy przekonani, że Michał przyczyni się do dalszego rozwoju Billennium. Zależy nam na tym, żeby dzięki wprowadzonym zmianom skutecznie realizować obraną przez nas strategię w zakresie innowacyjności tworzonych rozwiązań i dostarczanych usług. Jest to jedna z kluczowych dla nas wartości i wierzę, że Michał jest właściwą osobą na tym stanowisku. Mam nadzieję, że wspólnie czeka nas wiele ciekawych, zawodowych wyzwań – powiedział Bartosz Łopiński, prezes Billennium.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe