informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Mop Easy Wring & Clean TURBO marki Vileda nagrodzony

Mop Easy Wring & Clean TURBO marki Vileda nagrodzony

Nagrody / 2018.06.12

W XI edycji Konkursu Przebój Rynku FMCG mop Easy Wring & Clean TURBO marki Vileda zdobył nagrodę główną w kategorii: Akcesoria do sprzątania. Jeden z flagowych mopów Viledy został wysoko oceniony przez detalistów i tym samym otrzymał tytuł „PRZEBÓJ rynku FMCG 2018”.

Niezawodny przy usuwaniu uporczywych zabrudzeń mop obrotowy Easy Wring & Clean TURBO z ulepszoną nakładką czyszczącą z mikrofibry to prosty patent na idealnie czyste podłogi. Model wyposażony jest w nowoczesne wiadro z innowacyjnym mechanizmem, który pozwala precyzyjnie odwirować końcówkę mopa.

Wyróżnienia przyznawane są co roku przez miesięcznik handlu detalicznego „Życie Handlowe”.  O renomie plebiscytu, jego rzetelności oraz obiektywnym charakterze świadczy stale rosnąca liczba zgłaszanych produktów. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach. W pierwszym etapie jury konkursowe, złożone z profesjonalistów branży, ocenia produkty według kryteriów: opakowanie produktu, adekwatność ceny do jakości, innowacyjność produktu, wsparcie sprzedaży, dostępność produktu. Następnie wytypowane przez jurorów produkty zyskały nominacje do drugiego etapu, w którym głosy oddawali przedstawiciele handlu detalicznego.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe